Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha 26 éves férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha 26 éves férfiként egyre többet gondolok arra, hogy nőnek öltözzek?

Figyelt kérdés

A lányokat szeret, nem érzem magamat melegnek. Csak egyszerűen imádnék nőnek lenni, úgy felöltözni. Egy csomószor elképzeltem felveszek egy szőke parókát, kisminkelném magam, nagyon imádom a magassarkút és a combfixet, mert a szexi bugyikat.

Persze nem utcára gondoltam:D, csak így zártkörűen vagy a magam szórakoztatására.

Mostanában egyre jobban irigylem a lányokat, mert olyan sok jó cucc van nekik, annyira csinosak és szépek. Én is szeretnék jó csajnak kinézni.


2014. nov. 13. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. nov. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy viszonylag elterjedt fétis, crossdressingnek hívják, és valóban, a legtöbb ilyen srác egyébként hetero. Nincs vele semmi baj, akiről úgy érzed, nem lenne toleráns, annak ne mondd meg, a magad örömére csináld nyugodtan.
2014. nov. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hajra, egy parokát tudnék is adni neked
2014. nov. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!