Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eladni az extől kapott ajándékot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eladni az extől kapott ajándékot?

Figyelt kérdés

Az exemmel már 1 éve szakítottunk, semmilyen formában nem tartjuk a kapcsolatot (összejött azzal a csajjal, akit én mutattam be neki...nem kommentálnám). Azóta nekem is van párkapcsolatom, boldog vagyok.

Pár hete takarítottam és találtam egy csomó olyan holmit, amit el tudok adni, köztük egy nyakláncot, amit az exemtől kaptam, de mivel rá egy hétre szakított velem, így nem is viseltem. Feltettem a netre, erre a tesója megtalálta és elkezdett nekem pattogni, hogy hogy képzelem, hisz tőle kaptam stb.

Szerintem azt csinálok vele amit akarok...

Ti erről mit gondoltok?

Vissza nem kérte, de nekem nincs rá szükségem, megtartani nem akarom, értelemszerűen. Miért gond, hogy eladom?


2014. nov. 13. 20:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kérte vissza akkor a tied, főleg ha egy év után se kérte vissza
2014. nov. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Egy 1000Ft-os dolog ráadásul.

Nem kérte, konkrétan a szakítás másnapja óta letiltott mindenhol és egy szót se váltottunk.

2014. nov. 13. 20:21
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is így szabadulnék meg ezektől a cuccoktól egy ilyen helyzetben, szerintem ezzel semmi baj nincs. Ő nem kérte vissza, te meg nem fogod tartogatni. Ha már kidobod, akkor valami hasznod is legyen belőle :)
2014. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 RRR ***** válasza:
100%

szerintem egy ajándékkal azt csinálsz amit csak akarsz


kinek mi köze hozzá?

2014. nov. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Főleg, hogy nem ő reklamál, hanem a tesója...


hát igen, ennyi hasznom legyen már :D

2014. nov. 13. 20:26
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha kukába dobod azzal is ott vagy hogy nem használod. Nem vagy köteles hordani semmit, ha már vége. Sőt én nem díjaznám, ha valaki őrizget az exétől holmikat. Én kilöktem az exemtől kapott holmit. Vissza adtam volna, ha kéri, de nálam maradt és én nem tartottam meg. Ha elakarod adni akkor add el.
2014. nov. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
én anno a hasonló holmiktól a vegyes tüzelésű kazán segítségével szabadultam meg ;)
2014. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok ezzel, nem akarom őrizgetni, ez is egy ékszerekkel teli dobozban volt, amit még tavaly tette, a többi nálam az iratmegsemmisítőbe végezte! :D
2014. nov. 13. 20:30
 9/20 anonim ***** válasza:
Lehet ő is kidobta amit tőled kapot. Nincs ebben semmi felháborító.
2014. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Mivel nem kérte vissza, azt teszel azokkal a cuccukkal, amit akarsz. Bár fura, hogy pont a tesója pattog neked.


Amúgy köszi, adtál egy jó ötletet, most jutott eszembe, mivel nincs szem előtt, hogy eladom én is, igaz mi már 3 éve szakítottunk, el is feledkeztem róla. Furán is venné ki, ha hordanám, hisz azóta van a Párom. Legalább ennyi hasznom legyen, úgy is sokkal húzott le. Majd szétnézek és ha találok több dolgot is azt is eladom.

N

2014. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!