Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nem helyes pasinak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem helyes pasinak milyen lehetősége van a boldogságra?

Figyelt kérdés
Elméletben tudom, hogy "lejjebb kéne adni" az igényeimből, de nem tudom, hogyan lehetnék boldog valakivel, aki nem tetszik. Főleg hogy már megpróbáltam. Akihez nem vonzódom, amellett ugyanolyan nyomorultul érzem magam, mint egyedül. Milyen lehetősége van egy nem túl szerencsés fejszerkezettel született pasinak?
2014. nov. 13. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
kaszinózás
2014. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kiveri, aztán keres valami elfoglaltságot magának.
2014. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
pl. az önmegvalósítás. van más is a világon a kapcsolatokon kívül is
2014. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2-es: kb 5 percig használ.
2014. nov. 13. 21:16
 5/14 anonim válasza:
Öngyilkosság és reménykedés abban,hogy van reinkarnáció.
2014. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
3: ez igaz. Viszont a LEGJOBBAN erre vágyom. Érdekel más is, de a legnagyobb öröm, amit el tudok képzelni, az kapcsolat egy számomra kívül-belül vonzó nővel. És ha arra gondolok, hogy ez elérhetetlen, akkor azonnal elmegy a kedvem minden mástól, de még az élettől is.
2014. nov. 13. 21:17
 7/14 anonim ***** válasza:
18%
Olvass egy kis Anthony Robbinst :]
2014. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7-es: igen, tudom, higgyek magamban, ébresszem fel a bennem szunnyadó óriást, minden lehetséges, blablabla.
2014. nov. 13. 21:18
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
Minden lehetséges, egyedül magad vagy a saját korlátod.
2014. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nincs olyan h nem helyes, szerencsetlen etc. Mindenki mast talal vonzonak, nem is ertem miert kellenek az ilyen jellegu kerdesek.
2014. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!