Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány már átélt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány már átélt egy nagyon nagy csalódást, átélhet mégegy ugyanolyat?

Figyelt kérdés

tegyük fel, hogy voltak már kisebb csalódások, de aztán 25 évesen átér a legnagyobb megrázkódtatás: 1 hónapig jártok, minden jó, teljesen beleestetek a fiúba - és az dob egy másik lány miatt.

Ez csak egy történtet, nyugodtan elképzelhettek egy másikat, mégis: olyan csalódásra gondolok, amiből 1 évig tartott kijönni, ha szóbakerült félév után, sirtatok akkoris. Nem a pasi után, egyszerűen a csalódás miatt. És abszolút semmilyen pasi nem kellett akkor.


Ez megismétlődhet? Nyilván jönnek csalódások, de mégegyszer ilyen hosszan tartó "depi" is jöhet?


Úgy érzem, hogy nekünk pasiknak nem. Volt ilyen nekem igen, sokáig rá vártam, vágytam - végül egy visszadobott üres levél volt a válasz, 1 évig tartott kiheverni. Utána persze voltak valós kapcsolatok, és voltak fájdalmak is, mégis minden sikerült 2-3 hónap után túllépni.


2014. nov. 14. 02:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy átélhet. A villám is lecsap kétszer is ugyanoda legalább is ilyen cikket olvastam nemrég. Amúgy ne a csalódásra koncetrálj mert akkor meg főleg bevonzhatod. Próbáld magad túltenni rajta inkább.
2014. nov. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25 éves korig az a legnagyobb megrázkódtatás hogy egy 1 hónapos kapcsolatnak vége? Hát nem tudom, annyi idő alatt azért nem alakul ki olyan komoly kötődés szerintem.
2014. nov. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1 hónapig jártok, minden jó, teljesen beleestetek a fiúba - és az dob egy másik lány miatt.



Ha neked ez a hatalmas csalódás, akkor még 10et is.

2014. nov. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
pasi vagyok :) én csak egyszer ezt láttam egy lánytól, na.
2014. nov. 14. 11:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Ő igen..miért ne.? Belebotolhat egy ugyan olyan köcsögbe

bocsi de a szöveget nem olvastam el..:D

2014. nov. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Úgy érzem, hogy nekünk pasiknak nem. "


4 éve hogy szétmentünk az akkori bnőmmel, azóta nőre se néztem...


Szóval rosszul érzed!


25F

2014. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen,még sokkal többet is!Nemtől,kortól függetlenül,bárkiben,bármekkorát csalódhat az ember.Pláne abban,akinek a szívét adja oda.

Én is átéltem most egyet,és azóta nem bírok senkire férfiként nézni.Egyszerűen nem kell más.Nekem a legnagyobb fájdalmam az,hogy aki reményt adott,az most egy teljesen másik ember már,aki gyakorlatilag úgy tesz,mint aki soha nem is ismert.Sikerült alaposan a lelkembe taposnia.

2014. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!