Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt miért csinálják a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt miért csinálják a lányok, hogy élőben belemennek a randiba, aztán lekoptatják a srácot?

Figyelt kérdés
És nem arról van szó, hogy erőszakoskodás hatására mennének bele, simán igent mondanak, aztán eltűnnek.
2014. nov. 14. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

van erről egy igen tanulságos elemző írás.

gugliba shit teszt radar alatt.

és a férfi a kontroll elvesztése miatt bukik el ebben az esetben.

2014. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Velem ilyen még soha sem fordult elő :D

Na nem azért, mert olyan jól összejönne minden randi, hanem mert általában már bele se mennek randiba (persze olyan is volt, hogy belement az illető, de akkor nem is koptatott már le).

Nem tudom, mitől lehet, tényleg nem értem, pasi vagyok, ez meg vmi csajos gondolkodás lehet.

2014. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezik a barátnőjüket


Te István randira hívott ! prrrccc MIiii Tényleg nemmá te dédó vagy ? há milyen feje van ?


Na kb igy

2014. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Velem már nem tudom hányszor előfordult, általában ez a menete: megismerkedünk, felvetem hogy találkozzunk. Megbeszélem vele, hogy kb mikor. De ezt is csak akkor, ha látom hogy tényleg nyitott, és érdeklem. Aztán előtte nap dobok egy smst, hogy akkor ahogy megbeszéltük, és pontosítunk. És ilyenkor jön egy "bocs mégse jó, át kéne tenni" szintű válasz, aztán a későbbi elhívásra már nincs is reakció.
2014. nov. 14. 20:51
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

áh így persze,hogy bukta lesz.

előtte kell vagy neten,vagy telefonban egy komfortépítés.

vagy ha eléggé nyitott,akkor ott és akkor a felcsípés után nyélbe ütöd az első randit.

2014. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miert csinaljak azt a ferfiak, hogy kihasznaljak a noket?
2014. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6: Mert a nők ezt hagyják. Ha nem hagynák, akkor nem lennének kihasználva.
2014. nov. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6-os, még sosem használtam ki egy nőt sem, szóval nem tudom miért én érdemlem ezt.
2014. nov. 14. 22:14
 9/11 Missi_Key ***** válasza:

mert a mai társadalomban ha egy csaj nemet mondd, akkor elkezdi a pasi nyaggatni, hogy de miiért neem?..na csak egy ital..naa...

és inkább igent mondunk hogy békén hagyjanak biztosan, lemondani egyszerű, ott már nem tud zaklatni

2014. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es, írtam hogy nem vagyok erőszakos. Csak olyannak vetem fel, hogy találkozzunk, akin látom, hogy viszonozza az érdeklődésem, és akkor is csak egyszer, ha ráharap, ráharap, ha nem nem. Ezért nem értem, hogy aki magától pozitívan reagál, az miért gondolja meg magát.
2014. nov. 14. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!