Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexi vagy taszító, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexi vagy taszító, ha egy csaj üvegből issza a sört? Vagy mit gondoltok arról, ha üvegből, de szívó szállal?

Figyelt kérdés
Érzékeny a szám, hamar kicsattan, ha koszos a pohár.
2014. nov. 15. 00:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igen, kedves 10-es. Azoknál, akiknél nincs ivás kultúra.
2014. nov. 15. 00:45
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem miért gond, hogy ha valaki előnyben részesíti azokat a lányokat, akik nem isznak alkoholt - nem szereti, ha isznak.


Csak azért, mert az összes ilyen hozzászólás le van pontozva és igazándiból nem értem, hogy miért.

2014. nov. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
36%

egyik sem.

teljesen helyzet és csaj függő.

emlékszem múltkor felcsíptem egy dögös kis 17 éves tinipi-csát,aki szívószállal itta a boros kólát.

azóta hétvégente itt van nálam és együtt isszuk azt a sz-art és nem rossz,aztán megfarkalom keményen.

35/F

2014. nov. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
20%
#13 Te sz.mét! Neked bejött az élet. :-) Irigyellek.
2014. nov. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szívószállal, üvegből sört inni, ez igazán az ivási kultúra!! Biztosíték:csatt!!!!
2014. nov. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
#13 Hétközben nem küldenéd át? Szerzek szívószálat és kólát, minden más van.
2014. nov. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Az ivás kultúrát nem az ivás módjára, hanem a mennyiségre értettem.
2014. nov. 15. 01:34
 18/21 anonim ***** válasza:
Idd úgy, ahogy akarod, aki ezen fennakad, annak amúgy is le kell szarni a véleményét, mert hülye.
2014. nov. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
engem felizgat. olyan kis vadóc :)
2014. nov. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
ne hallgass kérdező erre a sok sznobra! Álszenteskednek hogy "milyen undorító ha egy nő iszik" aztán tuti hogy a legtöbb kommentelő b_szot már be úgy, hogy teleportált. Én időnként iszok, nem tagadom néha nem is keveset, de ilyen kb havonta 2 havonta van, és egyáltalán nem zavar, vagy ábrándít ki ha egy lány iszik, hanem fordítva, ha nem issza az asztal alá magát még tetszik is , és egyáltalán nem zavar ha üvegből iszik, én is üvegből szoktam inni.
2014. nov. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!