Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bárkit megkaphatok, erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bárkit megkaphatok, erre amelyik csaj tényleg bejön, az ezt csinálja velem, miért?

Figyelt kérdés

Akàrmelyik csajhoz odamegyek, kèretès nèlkül odaadja magàt nekem, sőt sok csaj szalad utànam.

Ezt a csajt èvekkel ezelőtt kinèztem magamnak, de folyton undokoskodott, kèrette magàt. Majd megadta magàt, ès ott tartottunk, hogy lefekszik velem, erre mit csinàlt, kijelentette, hogy ő van felül, a kèt kezemet lefogta, nem nagyon engedte, hogy nyùlkàljak, ő persze csinàlta a dolgàt, rajtam ült, nyùlkàlt, csòkolgatott, majd mire teljesen be voltam indulva, fogta magàt, felàllt és hazament.


2014. nov. 15. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól tette
2014. nov. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megmutassa, hogy nem kaphatsz meg bárkit. Jó dolog az önbizalom, de ha el vagy szállva magadtól, akkor ilyen meglepetések érhetnek.
2014. nov. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ilyen sok lehetőséggel találsz másikat ne parázz :)
2014. nov. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"....Ezt a csajt èvekkel ezelőtt kinèztem magamnak, de folyton undokoskodott...." Hát, csak folytatta, nagyobb energiabefektetéssel.
2014. nov. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazt csinálja veled,mint te mással.Kérdezd meg magad te miért csinálod?És meg is kaptad a választ.
2014. nov. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Karma
2014. nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!