Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen férfi létezik?

Figyelt kérdés
''G'' szép szál, sukár fiú, magasabb nálam, izmos, jóképű, borostás, szőrös mellkasú és a haja hosszú, bongyor, de nem kelt ápolatlan benyomást. Mondjuk rövidebb hajjal szerintem még szebb lenne, de így is jó. El kell ismerni, aki jó, az jó. Na de a szépség önmagában kevés a boldogsághoz, viszont ő milyen jól táncol már*... Kellőképpen vagány és férfias, de a megfelelő pillanatokban lágy és visszafogott, izgalmas és kiszámíthatatlan, de határozott és domináns.

2014. nov. 15. 16:03
 1/10 anonim válasza:
Ezek szerint.... most írtad le a jellemzőit.....
2014. nov. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Ez vmi kozepszeru fanfiction lenne?


7.000.000.000-bol biztosan van hasonlo.

De ha azt nezzuk, hogy az Univerzum vegtelen akkoe igen, kell lennie ilyennek.

2014. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Itt vagyok :).
2014. nov. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Itt vagyok, de mit is tudnál te nyújtani, amit a többi lány nem?
2014. nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ébredj fel csörög a vekker
2014. nov. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 DanteSparda ***** válasza:
birom az ellentmondásokat ebben aki férfias és vagány az nem táncol mert az nőies dolog és mostakkor kiszámitható legyen vagy kiszámithatatlan nem mindegy mert a kiirás szerint legyen mindkettő
2014. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én pont az ellenkezője vagyok,de szeretnek a nők akkor is XD
2014. dec. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6

A tánc mióta nőies dolog te balf..sz?

2014. dec. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Genetikailag nem kizárt, viselkedésre már nehezebb a dolog.

El kellene dönteni, hogy a belső és egy hasonló külső, vagy a külső és egy hasonló belső lenne jobb. A konkrét ideálok csak hátráltatnak abban, hogy megtaláld azt, akivel igazán boldog lehetsz. Szerintem ne ragaszkodj egy képhez makacsul. Ha másokkal ismerkedsz, az alapján dönts, hogy el tudod -e fogadni, mint párt a későbbiekben (vonz annyira, van-e benne belsőre elég olyan dolog, amivel fenn tudja tartani az érdeklődést és a vonzalmat, jó a társasága...)

Sokáig voltam az ideálom rabja, kerestem a szőkésbarna, zöld szemű, velem egymagas zongorista srácot, aki imád művelt témákról beszélni és mindig kitalál valami romantikus programot, lelkitársam, legjobb barátom, sportol, meg minden szösz. Aztán volt valami kattanás nálam és egy az egyben kitöröltem ezt a képet és úgy néztem egy fiút, hogy el tudom vele képzelni hosszú távon, tudok hozzá vonzódni, vagy nem.

Beleszerettem egy olyan fiúba, aki kicsit sem hasonlítható az ideálomhoz és vele az ideálról alkotott kép is megváltozott. :) Annyi maradt csak meg az ideálból benne, hogy tényleg legjobb barátok és igazi társak vagyunk, nem zseni vagy kiemelkedően művelt, de nem is kell. Annak a fontossági sorrendnek megfelel, amit én állítottam magamban. És szerintem nem tudnám szeretni ag egykori ideálom úgy, ahogy őt.:)


Ezzel csak a saját lehetőségeidet és esélyeidet korlátozod.

2015. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj karibi területre ott találsz ilyet a Caribbean Princess Hotel bárjában.
2015. szept. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!