Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan fiú, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan fiú, aki nem irtózik a duci lányoktól és ezt nem csak interneten bizonygatja, hanem tényleg?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem irtózok. Salsa órán meg bulikon ugyanúgy táncolok velük is.
2014. nov. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak azok jonnek be. :)
2014. nov. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Létezünk.
2014. nov. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy dolog az irtózás, egy másik a semlegesség.
2014. nov. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én nem irtózom. Szexelni jók a ducibb lányok is. Kapcsolatra viszont nem tagadom én is a formásabbakat nézem ha a külső az első szempont a célzott keresésnél. 24/F
2014. nov. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Irtózni nem irtózom tőlük, legfeljebb nem találom vonzónak őket, legfeljebb a nagyon kövér emberek borzasztanak el néha, de még ez is távol áll a viszolygástól. A cingár csajok se vonzanak, de ebből se az következik, hogy irtózom tőlük.
2014. nov. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Itt a főprobléma az az, hogy a duci lányok is csak interneten ducik. Élőben sajnos szinte mindig több, mint duci kategória. Én szeretem a nőies nőket, de azok, akik ilyennek vallják magukat nagyon ritkán ilyenek, mert inkább már a dagi kategóriához állnak közelebb.
2014. nov. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7. ez igaz, elismerem.

Ez akkor kövér, vagy duci szerinted?

[link]


Az arcot most ne nézd, én nem ilyen arcra hízós vagyok.

2014. nov. 15. 18:10
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb magadról kirakni egy képet?
2014. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

de

majd ha kedvem lesz felkelni a kanapéról :P

2014. nov. 15. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!