Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fajta olyan problémám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fajta olyan problémám, hogy gyakran elfelejtek dolgokat és ezért a barátnőm mindig szidalmaz és bánt. Jogos amit tesz?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom sokszor van olyan, hogy pl tévézek és kimegyek a konyhába de nálam a távirányító, és leteszem valahol akkor nem tudom fél perc múlva hol hagytam, tehát ilyen apróbb dolgok, hogy mit hova raktam le, vagy hol hagytam. pl elrakok valahova egy papírt azt nem tudom már hol van, mert elfelejtem. Ilyen dolgok elfelejtésére gondolok. Semmi ilyen, születésnap vagy ide, oda kell menni dolgokat nem felejtek el, csak azt hogy mi merre és hol van. A ruhás szekrényembe se tudom a dolgokat mi hol van, képtelen vagyok megjegyezni. Ezért sokszor ordibál velem ha valamit nem talál, hogy biztosan én tettem el, de ha én nem emlékszem hogy eltettem volna akkor nem tudok mit rá mondani.


Mielőtt még bárki mondaná, nem vagyok hülye. 1 évem van hátra az egyetemen ebből kifolyólag nem azért van ez az elfelejtés dolog mert buta vagyok. Ezt azért írtam le mert a barátnőm mindig lebutázz meg lehülyéz.



2014. nov. 16. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A barátnőd egy idióta. Szerintem az emberek 80%-ánál tuti előfordul az ilyesmi, hogy letesz valamit valahova aztán később nem emlékszik rá, hol van. Ez nem valami egyedi jelenség.
2014. nov. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Velem nagyon gyakran megesik az ilyen, a pénztárcámat nem tudom hova tettem le, vagy az autó kulcsát.
2014. nov. 16. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Rádtelepszik a barátnőd, szerintem egy kapcsolatban az fontos hogy egymás apróbb hibáit a társunk kikorrigálja. Tehát tudja hogy feledékeny vagy bizonyos esetekbe, akkor inkább segitenie kellene, nem rádtámadnia. Hagyd ott, mert nem is szerethet, akit szeretünk annak a fejére nem növünk rá és nem hülyézük le. Kihasznál. Küld el és keress egy kedvesebb lányt. A barátnődnek egy agresszivabb tipusu fiu illene, akit garantálom nem merne lehülyézni, Te meg kis kedves, rendes lehetsz. Neked meg egy halkszavú nem dmináns lánnyal kellene összejönnöd, aki megért és segit.
2014. nov. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Különben menj el kivizsgálásra mert van valami aprobb gond az agymüködéseddel, érdemes megnézetni. Ezt ne azt jelenti hogy buta vagy, és egyetemet nem végezhetsz, hanem vannak aprobb problémák is, ilyen a feledékenység is.
2014. nov. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, gond lehet-e az agyműködésemnél, viszont ha valamit meg kell tanulni elméleti szöveg, azt 95%-ba vissza tudom adni legtöbbször szó szerint, a szöveg tördelésre is emlékszem.
2014. nov. 16. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!