Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, teljesen kétségbe vagyok esve?

Figyelt kérdés

Már a legcsúnyább lány ismerősöm is kapcsolatban van, engem még csak nem is csókolt meg soha egy fiú sem.

Tényleg nem értem, mi a baj. Duci vagyok, de nálam sokkal kövérebb lányoknak is láttam, hogy olyan barátjuk van, hogy ihaj. Kedves vagyok, kicsit csöndes, de jó a humorom, viszonylag műveltnek is mondanám magam és az arcom sem csúnya (persze a szépség relatív).

Ez a leírás most elég beképzeltnek tűnhetett, de higgyétek el, nagyon nem vagyok az, sosem szoktam magamról beszélni, csak most ki kellett fejtenem, hogy miért nem értem, hogy lehet az, hogy még sosem volt barátom és kezdek eléggé kétségbeesni :(

Mit tudok tenni?


2014. nov. 16. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Aha, és mindjárt kiderül, hogy 12 éves vagy...
2014. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Küldj képet és segítek hogy mit kell változtatnod!
2014. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Húszéves vagyok
2014. nov. 16. 21:33
 4/5 szalavisz1 válasza:

Valószínűleg azért nincs barátod, mert túl magasra teszed nekik a lécet és így nem tudnak könnyen megszerezni. (Szerintem ez egyáltalán nem baj, küzdjenek meg érted). Vagy az a kicsit csöndes rész azt jelenti, hogy zárkózott vagy és nem tudnak téged megismerni elégé. Mennyire vagy duci? Mert ez is relatív... Hány centi vagy és hány kiló?

A legfontosabb meg az, hogy hány éves?

2014. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mondjuk az tény, hogy nem járkálok el sehova, de azért, mert itt a városban, ahol tanulok, nincsenek olyan barátaim. Azok a lányok, akikkel jóban vagyok, suliidőn kívül mindig csak a pasijukkal lógnak és nem mennek sehova.
2014. nov. 16. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!