Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még manapság ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még manapság ilyen erotikus munka férfiaknak?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, egyetemista hallgató, és mint egy átlag magyar diáknak, nekem is komoly pénzügyi problémáim vannak. A tanulást fizetni, emellett élni is kell, és sajnos háttártámogatás pedig semmi. Dolgoztam több helyen is, de belefáradtam abba, hogy tényleg pár száz forintért gürizzek szó szerint a mcdonaldsba. Több éve edzek elég jó testem van, és úgy gondoltam, hogy ki szeretném próbálni az erotikus munkát. Ez alatt a web-kamozást értem. Mivel elég komoly terveim vannak az élettel, így arcomat nem vállalnám fel, viszont bármilyen, akár homo dolgot is bevállalnék. Tudom, hogy manapság elég kevés az ilyen inkognitós lehetőség, de ha esetleg tudtok ilyen ügynökséget, munkát légyszíves osszátok meg velem. Tapasztalatokra is kíváncsi lennék. Köszi előre is az érdemleges válaszokat! :)

2014. nov. 18. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a nők privilégiuma.

Dughatsz öregasszonyokkal, de fel is áshatod a kertet. Legalábbis amíg nem volt kamera meg internet, addig ilyeneket csináltak az erös fiatalemberek.

2014. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
találsz egy csajt magad mellé v. faszit:) akkor webcamsex jól fizet főleg külföldi oldalak.(csajjal párban jobban:)) mi is a párommal űzzük ilyen meló kiegészítésként, 2-3 órát naponta szinte többet keresünk vele mint 'rendes' munkával. Pedig elég jó állásunk van. 1edüli fiúként nincs sok esélyed, de találnál párt magad mellé főleg lányt akkor azért lehetne vele keresni.
2014. nov. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!