Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ez lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Hogy még két év után is szerelmesek legyetek egy lányba, akivel azóta nem is találkoztatok és sosem volt semmi köztetek?
2014. nov. 18. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, velem is volt ilyen.
2014. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En lany vagyok de Pont ebbe a cipobe jarok..nem tudom elfelejteni a volt baratom..
2014. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és ilyenkor írtok a lánynak, vagy beletörődtök
2014. nov. 18. 22:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem irj neki..
2014. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány :)
2014. nov. 18. 22:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt beneztem,azt hittem fiu vagy! :D (masodik voltam)
2014. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem, csak az a helyzet, hogy elmondta ezt valakinek és ő meg megírta nekem. Igen, elég csúnya ilyet elmondani a másiknak, tudom...

mit csináljak? én is kedveltem a srácot de nagyon régen nem találkoztunk és beszélni is csak hébe-hóba beszélünk facebookon.

2014. nov. 18. 22:41
 8/10 anonim ***** válasza:

az emlékébe persze.. de garantálom, hogy ki fogsz ábrándulni belőle pár randi után, mert a fejedben elképzelt kép eléggé eltorul a saját igényeid felé


szerelmesnek lenni valakibe igazán úgy lehet ha legalább ismered személyesen, látod, találkozol vele


amit te érzel az a szeretethiány - vagy szerelem hiány amit rávetítsz egy sráccra aki neked bejön

2014. nov. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok bele szerelmes. Hat évig jártunk egy osztályban, azt hiszem, eléggé megismertem ahhoz, hogy ne egy torz kép legyen bennem róla :)
2014. nov. 18. 22:54
 10/10 anonim ***** válasza:
BWayne félreértetted, a kérdezőbe szerelmes valaki. Viszont szerintem sem olyan ez, ami egy normális kapcsolat alapja lehet - legalábbis általában.
2014. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!