Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki magának csinálta a proszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki magának csinálta a prosztatamasszázst, és sikerült is elélveznie tőle, az, hogy csinálta?

Figyelt kérdés

Ki szeretném próbálni, de nem tudom, hogy álljak hozzá.

Nem, nem vagyok meleg.


2014. nov. 19. 11:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nos megéri.

Megtanulni nehéz, utána már csak alkalmazni kell.

De tény k. körülményes, (tisztitásra ügyelni elötte ugye) szóval pár ilyen óta egyáltalán nem csináltuk.

De akkor tényleg ájulás közeli :D

Kiég az agyad szinte, és mintha lefutottad volna a maratont, úgy esel össze. :))))


Az a meglátásom, hogy férfi/nő izgatásban sok technika és szempont csereszabatos :) (pl: makkot is lehet csikló módjára izgatni vibrivel is, csiklót is lehet leszopni, g-pont - prosztata analógiák stb...) Sok férfi ha női módszert próbál ki egyből más élményt kap, de azért meg kell küzdeni, az első pár alakalom után egyből megtanulja tisztelni a női orgazmust, hogy mennyire macerás nekik, és nem evidens mint egy pasinak :)))

2014. nov. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

#9

Nem igazán :DDD De ilyet is játszottunk otthon :DDDDD (mindent kipróbálunk szinte ami szembejön :D)

Amúgy is Dec 1-től egyáltalán nem vagyok gyakorin, nem számít ki mit gondol :DDDD

(Dowd visszavonul)

2014. nov. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

[link]


Miért vonul vissza kend? Apuka lesz? :D

2014. nov. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Szergej55 ***** válasza:
B+, miket lehet itt tanulni! :D
2014. nov. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#13

Köszi.

jelenleg úgy áll a helyzet, hogy nekem is teljesen átalakul az életem, asszonynak is, munkarendünk is átalakul, vannak plusz feladatok, és jelenleg egy temetésre is készül a család, mert úgy néz ki vagy karácsony előtt, tavasszal lesz haláleset is.

Plusz elmondtam már amit dolgokról gondolok, ismétlem önmagamat rendszeresen :D

2014. nov. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
egyébként ha minden terv szerint alakul az évet már úgy kezdenénk ha lehet, hogy várjuk a trónörököst is :D Ez is a terv része. A terv megvan, a baba.c majd remélhetőleg jövőre már lefordul :DDDD (programozói poén :D)
2014. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát akkor sok sikert! :D
2014. nov. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
köszönöm :)
2014. nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Fogj egy hagyomanyos Wc-pumpat, cuppantsd ra a herezacskoidra, majd amikor beindult a vakuum-os csoda, mozgasd az oramutato jarasaval ellentetes iranyban, ugy 3-4 percig. mikor mar ugy erzed, hogy elegge atizzadtak a zacskok es pallott hereszag szall fel, elkezdheted a maszturbaciot a szabad kezeddel.. Mikor mar ugy erzed, kozelegsz az orgazmus fele, gyorsan huzd le a pumpat, a masik kezeddel pedig egyre intenzivebben csinald a dolgot. A hatas garantalt, elvezd! ;)
2014. dec. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Hello. en is evek ota probalkozom vele. tokeletesre csak parszor sikerult. de az egy imkabb hasi gorcs ossze szorul a gyomrod majd amikor el enged spriccelsz egy lovesre hatalmasat. remegsz levegoert kapkodsz , ha nem hagyod abba egymas utan jonnek az orgazmusok. nekem a bevallt teknika seged eszkozzel... tehat egy vekony vascso rajta egy ovalis golyoval az egyik vegen... nem konnyu be tenni a golyot de megeri... oldalt fekve felhuzott labakkal... ha nem jon be a poz lehet jatszani a labakkal. egyik kezzel hatulrol mozhatom a csovet. . a golyot a konkretan a hasfalad fele mozgatod... minden iranyba igy mozgatva mindenki meg talalja szerintem. nincs melyen kb 8 cmre lesz. ha megtalalod ra fogsz jonni. nagyon jo erzes es meg luktet is egyet a farkad...ha megvan akkor csak azt a pontot kell eroltetni finoman vadabbul ki hogy nekem vegyesen jön be a legjobban...ha jol csinalod par masodperc es mar jonnek apro gorcsok... ezt kell fojtatni egyre erosebbek lesznek es ha el elvezel igy akkor eleg sokaig fog tartani azt utolso gorcs... es ajulas közeli allapot , egesz tested remeg. szerintem igy a leg egyszerubb es kenyelmesebb... mas pozokba soha nem ment. igy meg lehet finoman is meg erosen oda nyomva. es a lenyeg az eszkozon van... vibratorral se rossz de en ugy meg nem mentem el... a golyos megoldassal meg 1 golyoval maszirozod magad . ha probalja valaki es nem talalja akkor segit ha allo fasszal keresed... konnyebb mehgtalalni... es kemenyebb is a prosztata olyankor... nem minden orgazmusnal priccelsz... ha valaki probalja igy ilyen segedeszkozzel irjatok meg velemenyetek...
2020. dec. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!