Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszlányok.hu-val kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok.hu-val kapcsolatban kinek van tapasztalata? Megbízható? Mennyi az átlagos órabér?

Figyelt kérdés
köszi előre mindenkinek

2014. nov. 19. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Én végignéztem... Elég pocsék a felhozatal... És még drága is.
2014. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A Rosszlányok.hu az egyik legjobb oldal ahhoz, hogy szexpartnerre találj. Egyáltalán nem pocsék a felhozatal, rengeteg szép lány van ott, nézz körül, azzal semmit nem veszíthetsz. Több szempont szerint is lehet keresgélni.

Ami pedig az órabér átlagát illeti, ez csak akkor függ az oldaltól, ha egy bizonyos helyre, lakásra korlátozódik, ahol van mondjuk 4 lány. Ott általában ugyanaz az órabér. Egy "gyűjtőoldalon" viszont, ahová rengeteg lány regisztrál, nagy az intervallum: 5-40 ezer forintig mennek az óradíjak, vagy akár több.:)

2014. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jaj és amit kifelejtettem: ha nem jönne be az oldal, nézd a meg a beszámolók.com-ot (persze ékezetek nélkül) :)
2014. nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó nem pocsék, csak arra kívánok utalni hogy "átlagos" számomra "közömbös" fizetős csajok (tudjátok ennek ordenárébb megfogalmazását) és elég sok köztük a mindenféle "műtéteken" átesettek (szilikonparádé)


Számomra elég egysíkúak. Nem nagyon fognak meg.

2014. nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!