Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtaláltátok már a nagy Ő-t...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltátok már a nagy Ő-t úgy hogy nem lehetett a tietek?

Figyelt kérdés
Én ebben a helyzetben vagyok. Tökéletesen illenénk egymáshoz de lehetetlen. Ki járt még így?
2014. nov. 19. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én :) 17/F.
2014. nov. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5%
ezt sosem értettem ez micsoda,hogy valakiért rajongani,aki meg érted neM? ez nem szerelem ez balf*aszság, amin nevetek egy jót....fura egy világ
2014. nov. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

En is igy vagyok!

2011 aprilisa ota ismerem, azota tartanak az erzesek. Abszolut illunk egymashoz, ereztem mar rajta tobbszor is, hogy mintha probalna kozeledni, de a vegen megunta es hagyta a fenebe. Majd par evre ra megint.

21L

2014. nov. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 fahéjas Alien ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy tökéletes, aki pedig azt, hiszi, csak becsapja magát.

Én nem is vágynék ilyesmire, ha lenne se, akkor se... mert unalmas lenne. A tökéletes épp azért szép, mert tökéletlen és életszerű. - nem pedig valami rózsaszín pónihányás.

2014. nov. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
igen! Ott volt az Ö és P között, de nem hozhattam el :(
2014. nov. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Emlékszem még Apollyon, amikor a II. világháborúban szolgáltunk Hitler oldalán hogy bele voltál zúgva egy osztrák kis csajba, aki csak hülyített téged, úgy érted te nagyon is...
2014. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
azért a pónihányás nem biztos hogy rossz :D
2014. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem.


Ilyen nincs is.

2014. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

6 éve vagyok szerelmes egy fiúba. Volt, hogy enyhült ez az érzés és voltak közben barátaim is, de mindig ott volt bennem, hogy nekem ő a "Nagy Ő".

Voltak jelek, hogy én is tetszem neki, de igazán sose kerültünk közel egymáshoz, és félek már soha nem is fogunk.

19/L

2014. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt hiszem. Vagy hittem?...
2014. nov. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!