Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én örökké "tartalék" maradok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én örökké "tartalék" maradok?

Figyelt kérdés
Az összes férfi, akivel életemben dolgom volt, csak tartaléknak tekintett, míg éppen nem találtak jobbat, vagy csak egy pótléknak, ha nincs éppen senki mellettük. Ez mindig így marad? Én csak erre lennék való?
2014. nov. 19. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ennyi az életed értelme.
2014. nov. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak épp így alakult, vagy így látod.
2014. nov. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagyunk páran, akinek nehezebben megy. Kitartás. Ha feladod, azzal nem lesz se könnyebb, se jobb. Ellenkezőleg, ha folyton erre gondolsz, akkor magadat sodrod depresszióba.
2014. nov. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 fahéjas Alien ***** válasza:
az a baj, hogy ezt az érzelmi képet, egy két negatív tapasztalat után felvetted magadra és valószínűleg beépült a jellemedbe. Nem kéne ezt elhinned magadról, csak mert ért pár csalódás. Megnyugtatlak még fog is, ezt le kell vetkőzni. .- és tovább kell lépni. Elsősorban saját magadnak kéne új esélyt adnod.
2014. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha csupán ennyire tartod magad, akkor igen. Ha szeretnél változtatni, érzelmileg stabillá, önállóvá válni, akkor változtass, és elnyered a jutalmadat.
2014. nov. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ért kellemetlen tapasztalat még valakinek te leszel majd az egyetlen és a legjobb dolog az életében.
2014. nov. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ha csupán ennyire tartod magad, akkor igen. Ha szeretnél változtatni, érzelmileg stabillá, önállóvá válni, akkor változtass, és elnyered a jutalmadat."

Így van.

Velem is volt, hogy kihasznált egy pasi (elég undorító módon), akkor bebeszéltem magamnak, hogy másra nem is vagyok jó, csak "arra". És így is álltam mindenkihez. Idő kellett, mire rendet raktam a fejemben, hogy ez egy fa$zság, de azóta nem történt ilyen.

2014. nov. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!