Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meztelenül vagy szexi fehérnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meztelenül vagy szexi fehérneműbe?

Figyelt kérdés
Ma van a szülinapja,es.arra gondoltam h vagy egy szexi fehérnemube viszem ne neki a.tortát,vagy úgy várom h meztelen vagyok és azzal a díszíti habbal díszítem a testem? Nektek melyik jönne be jobban?

2014. nov. 20. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
A habos, ha le lehet nyalni rólad ehehehehehehehe.
2014. nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fehérnemű.
2014. nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szexi ruha
2014. nov. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Off:Én egy óriási piros szalagot kötöttem magamra:)Nagyon tetszett neki!

Szexi fehérnemű.

2014. nov. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szexi cuccban jöhet a torta utána le a textillel és jöhet a hab parti !!! Nyali - fali ! :)
2014. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nyáron hasonlóval leptem meg a barátomat, mivel én vagyok az első barátnője, meg akkor voltunk 2 hónapja együtt és neki első alkalom lett volna az együttlét tehát nekem nagyon emlékezetesen kellett összehoznom a dolgokat :)


A dolog úgy indult hogy a barátom akkor még szűz volt, és mivel csak 2 hónapja voltunk együtt meg nagyon nem is találkozgattunk úgy gondoltam hogy a szülinapjára oda adom magam neki, de mivel nem akartam ful meztelen várni pedig nagyon meleg volt akkor, így beszereztem egy szexi fehérneműt ami nagyon jól nézett ki és visszafogottabb volt viszonylag mert takarta a lényeges részeket de azért mutatott is valamit :)


Amikor a barátom megjött mert áthívtam magamhoz mivel én külön lakásba éltem már, ezt hosszú elmagyarázni miért, de a lényeg hogy áthívtam és felvettem egy hosszú ujjú egybe ruhát hogy ne lásson rögtön meg szexi fehérneműben és azért kellett a hosszú ujjú hogy takarásban legyen minden és magas nyakúból csak ilyenem volt :D

Utána picit beszélgettünk meg minden aztán én félrevonultam de előtte bekötöttem a szemét és bevezettem a nappaliba leültettem a kanapéra és mondtam hogy addig ne vegye le ameddig nem szólok, gyors meggyújtottam a gyertyákat, lekaptam a ruhámat, és mondtam hogy vegye le a kendőt, levette örült, gyertya elfújás akkor picit összebújtunk, és ugye én jó tejszínes tortát csináltam neki de maradt még a palackban és mivel még félős volt így nem kapott le rólam semmit, de amikor kiment a wc-re akkor gyorsan kihasználtam az alkalmat és lekaptam magamról mindent majd gyors befújtam magam tejszínhabbal meg egy kevés torta maradékot is raktam a testemre és úgy vártam vissza, akkor kellett lenyalogatnia mindent rólam, amit meg is tett, akkor nagyon bátor volt már :) Szóval én így csináltam, mindkét módszert bevittem a dologba :D

2014. nov. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szexi fehérneműben :D
2014. nov. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!