Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy szomszédom, 32 éves férfi...ért műszaki dolgohoz, sokszor jott mar at hozzánk megjavítani ezt azt...és ezen a héten is jött át, majd elkezdtünk beszélgetni vagy másfél órán át....főleg olyan dolgokról, eddigi tapasztalatokról..Ma is átjött és beszélgettünk megint hasonló dolgokról..picit bókolt is ha nem értettem félre..majd amikor ment el megsimitotta az arcomat, es adott a fejemre egy puszit.Ez azt jelenti hogy bejövök neki, vagy mi?Van élettársa 15 éve, de soha nem csalta meg. (Velem biztos nem is fogja!!!)

17/l


2014. nov. 20. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Most leírom finoman.

Asszonytól nem kap napi sexet. Kezd öregedni, ráncosodni, és leszarni a párját.

Benned meglátott valamit, de korántsem egy kapcsolatot.

Szexuális kapcsolatnál több nem lenne köztetek.


Ezen járjon egy kicsit az agyad.

2014. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak kedves akart lenni, az idősebb Férfiak szoktak udvarolni a fiatal lányoknak minden komoly szándék nélkül. Ez amolyan udvariaskodás. :) A fejedet puszilta meg, nekem az apám szokta a fejemet megpuszilni. Kislányként tekint rád szerintem. Ez még nem félreérthető, bár kicsit többet elárulhatnál arról, hogy mit mondott pontosan, miről beszélgettetek.
2014. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem nez ki annyinak, amennyi...

De en koszonoviszonyon kivul nem nagyon akarok mast...max mizu-mizu es ennyi.

2014. nov. 20. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:

lehet nem jelent semmit, csak egy kedves ismerősként tekint rád vagy ha tényleg sokat beszélgettek, akkor akár húgként

lehet csak te gondolsz bele többet, de lehet van benne vmi

2014. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy 32 évesnek egy 17 éves mindig be fog jönni, ha egy fokkal jobban néz ki a michelin figuránál. Ennek genetikai magyarázata van.
2014. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom nekem csak úgy a szomszéd akit látásból ismerek ne puszilgassa a fejemet és ne simogassa az arcomat!Lehet én vagyok túl zárkózott ,de nekem ez nagyon nem jött volna be még ha az esetem akkor sem így ismeretlenül az már a magán szférám.
2014. nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os en is igy gondolom.
2014. nov. 20. 20:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!