Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon fontos tárgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon fontos tárgy maradt az exemnél. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél éve szakítottam vele, többször megcsalt, szóval simán letiltottam mindenhonnan és kerülöm. Ő olyan tipus, akivel nem lehet beszélni. Apám halála előtt 4 éve adott nekem egy pendrájvot, 4gb. Nagyon olcsón tudnék venni, de eszmei értéke van. Tudom, ha mondanám neki, akkor ha meg is lenne még, biztos összetörné és úgy adná vissza. Nagyon kellemetlen a helyzet. Nem megértő, pszichopata, szóval kb nem tudok tenni semmit. :( 22/f
2014. nov. 20. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
így jártál.
2014. nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

esetleg mással szereztesd vissza

pl az egyik normális barátnőjével vagy az anyukájával, tesójával...

2014. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Az ilyen csajok helyett is én szégyellem magam... Szerintem is ismerősön keresztül próbálkozz egyébként.

17/l

2014. nov. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Max a közös ismerős.


Ezt fél éve kellett volna a elkérned, lehet, már meg sincs.

2014. nov. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aha hát nem tudom. Én ilyen esetben simán visszaadnám nálam is van amit itthagytak és nem kérték. Más cuccát meg nem törném el. Amúgy egy pendrájv nem biztos tényleg hogy megvan.
2014. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg valahogy próbáld megszerezni mert azért csak van eszmei értéke.Szerintem az se biztos hogy annyira pszihopata csak a szakítást nem mindenki viseli könnyen.
2014. nov. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!