Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kit szeretek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kit szeretek?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 éve vagyunk együtt.Neki van egy legjobb barátja (szinte tesók),akivel én is nagyon jóba vagyok.Egyikük sem lakik velem egy városban (130 km a táv).Viszont a fiú barátom,az én városomban kollégista,ezért többet látom,mint a barátomat.Ők elég csúnyán összevesztek,a fiú barátomtól meg megtudtam,hogy a barátom fél éve megcsalt.A fiú barátomnak sírtam ki magam,velem volt egész végig éjjel -nappal tényleg velem volt és próbált segíteni nekem.Majd szerelmet vallott,teljesen összezavarodtam.Ezután pár nappal én isnelkezdtem érezni valamit iránta,találkoztunk,és csókolózással váltunk el(mennie kellett a kollégiumba vissza).Én sírógörcsöt kaptam a csók után,magam sem tudtam,hogy miért sírok.Majd mégtöbbet találkoztunk,kezén fogva sétáltunk,teljesen meghitt volt minden.Elhatároztam,hogy szakítok a barátommal,nagyon megbánta,ami történt,térden állva,zokogva kérte,hogy bocsássak meg neki,az öngyilkosság is felmerült benne.Majd ahogy elküldtem megbántam,hogy szakítottam vele.Mondta ,hogy ő várni fog rám,megbeszéltük,hogy megpróbáljuk újra.Azt,hogy mi volt köztem és a fiú barátom között,azt megbeszéltük,hogy most még nem mondjuk el neki (bár én szeretném elmondani).Kezdett minden visszatérni a rendes kerékvágásba.Ám találkoztam a fiú barátommal,és ahogy megláttam egy melegség töltötte el a szívemet,ahogyan megölelt és rámnézett,elolvadtam.Nem tudom,hogy hogyan legyünk csak barátok,ha ő igazán szerelmes belém,én viszont még mindig össze vagyok zavarodva.A bonyodalom akkor érkezett,amikor kibékült a barátommal.Nem tudom miért,de tök féltékeny voltam a barátomra,amikor mondta,hogy találkozik vele.Nem tudom,hogy mi van velem és,hogy mit tegyek? Állandóan a fiú barátommal álmodok,és mindig mondja ,hogy nagyon szeret,ds hogy ezt nem szabad és stb...De közben úgy érzem,hogy a barátomat is szeretem még.Mi van velem? Valaki legyenszíves és segítsen nekem!17/l

2014. nov. 21. 08:22
 1/3 menta34 ***** válasza:
ejha.
2014. nov. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a helyedben elmondanám a barátodnak, hogy mi volt kettőtök között a fiú barátoddal...ha a barátoddal vagy együtt akkor maradjon meg szigorúan a barátság a másik sráccal...de ha többet akartok akkor szakíts a barátoddal...


ha összeveszel a fiú baráttal tuti kitálal, hisz láttad a barátodról is kitálalt...az előtt meg titkolózott...



mondjuk én mind2-vel megszakítanám a kapcsolatot:

barátod:

- megcsalt

- titkolózott, hazudott


fiú barátod:

- titkolózott

- amikor összevitáztak egyből kiadta a titkát a barátodnak


de ebben te döntesz...de szerintem gondold át milyen emberek...megéri e vesződni velük...és ki tudja mikor csal meg megint a barátod vagy mikor kinek adja ki a titkaidat a másik srác...

2014. nov. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kit szeretsz? Senkit. Ez baromi messze van a szerelemből. Ha rám hallgatsz, egyébként se távkapcsolatban próbálsz kiteljesedni. Halálraítélt gatyázás.
2014. nov. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!