Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Tudom péntek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Tudom péntek este van, de kezd megőrjíteni a problémám.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ez a legjobb hely a válasz megtalálására, de nem tudok jobbat. Magányosnak érzem magam, ugyanakkor nehezen tudok megnyílni mások előtt, és nem is vagyok túl kezdeményező. Kollégiumban élek, mindig emberekkel vagyok körülvéve, így örülök az egyedüllétnek, de mégis mindig bennem van az érzés, hogy senkim sincs. Ha volt valaki hasonló helyzetben, leírná nekem, hogy hogyan tudott kilépni ebből az állapotból?

(nem tudom mennyire voltam értelmezhető, de nem akartam hosszú szövegelést)



2014. nov. 21. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
esetleg egy nemet és kort ha kérhetünk...
2014. nov. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"hogy hogyan tudott kilépni ebből az állapotból?"


sehogy

2014. nov. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2014. nov. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gimi vagy egyetem? :D
2014. nov. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 miért, szerinted szakközépiskola vagy főiskola nem létezik kollégiummal?
2014. nov. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha van kedved, Írj. Én is így érzek. Hátha tudunk egymásnak segíteni.
2014. nov. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Merni kell és hátrahagyni mindent ami arra emlékeztet, hogy mennyire kellene érdekelnie mások véleménye.. hogy mi? Na ezaz, nem kellene, hogy ennyire érdekeljen ki mit mond. Kit érdekel? Légy önmagad, mutasd meg magad a világnak. Ki vagy te? Ha te tudod az már egy jó pont, ha még nem, akkor errefelé kellene elindulni.

Sablonszöveg, de mégis: Ismerd meg magad. Aztán merd felvállalni mások előtt. Egyediek vagyunk, ez a világban a legjobb, minek kellene másokra hasonlítanunk, minek kellene magunkat másokhoz mérni. Merj!

2014. nov. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Nem tudom mit számít a kor és a nem egy problémánál, amúgy is mindenki másképp látja a dolgokat, de ha érdekel benneteket 20 éves fiú vagyok (egyetemista). "Na ezaz, nem kellene, hogy ennyire érdekeljen ki mit mond" pontosan tudom ezt, ezért csak a számomra fontos emberek véleménye számít, bár az ismeretlen emberek visszajelzései is visszatükröződhetnek néha. A másik gond, hogy tényleg nincs olyan ember, akiben kellően megbízhatnék (családomat kivéve). Próbáltam kapcsolatokat kiépíteni, de nem mondhatnám, hogy elmélyültek volna. Tudom ki vagyok, de a tömegben könnyen elveszhet az egyén. Nem tudom, talán túl ügyetlen vagyok önmegvalósításból. Ezen esetleg hogyan lehetne javítani?
2014. nov. 22. 00:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Én meg pont a családomnak nem mondok el bizonyos dolgokat, pl. magánéletemet.
2014. nov. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hogyan léptem túl ezen? Nem a szobámban ülök és nyalogatom a sebeimet, hanem előre nézek és próbálom élvezni az életemet!

Én 24 vagyok, kolis. Imádom a társaságot, még ha nem is jövök ki túl jól minden szobatársammal. Jól esik, ha valaki elhív valahova egy sörre és szívesen eleget teszek neki, szívesen hívok én is el mást valahova csak mert miért ne... Szívesen barátkozom és töltöm el az időmet olyan emberekkel, akiknek a társaságában jól érzem magamat, tök mindegy milyen nemű és hányan vannak, illetve életreszóló barátságra alkalmasak-e, avagy sem.

Ezen felül Budapest ide vagy oda, én még képes vagyok felpattanni a villamoson a helyemről egy idős néni láttán, avagy odaugrani az aluljáró lépcsőjének alján és átvenni a nehéz szatyrát, felcipelni. Képesnek érzem magamat őszinte, emberi érzéseket táplálni idegenek felé. Képes vagyok 3 jó szót szólni kollégista társaimhoz a liftben, képes vagyok köszönni, illetve megköszönni bármit a portásnak, a karbantartónak, bárkinek... Képes vagyok főzés közben szóba elegyedni a mellettem főzőkkel és jót nevetgélni közösen, amíg kész nem lesz a kajánk. Nagyjából ennyi. Az én lelkem jól érzi magát attól, ha segíthet, ha picit jobbá teheti valaki napját és cserébe hall egy mosolygós "köszönömöt". Jobban érzem magam, ha pozitív emberekkel vagyok körülvéve, ha adhatok és ezért cserébe kapok.

Jelenleg nincs párom, így a magány engem is magával ragadhatna, kicsit hiányzik is egy társ, de nem vagyok ennek a gondolatnak a rabja. Szakadj ki ebből, különben begolyózol!

Nem mellesleg, ha nagyon ráérsz valamikor, javasolnám, hogy olvasd el Brian Tracy: Maximális teljesítmény című könyvét. Az én gondolkozásmódomon sokat formált.

2014. nov. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!