Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek alapjában véve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek alapjában véve több, vagy kevesebb, kiemelkedően hasznos válasz fordul elő a fórumon, az utóbbi időkhöz képest?

Figyelt kérdés
Mert nálam tavaly még mondhatni pofátlanul a szemem elé tárultak provokatívnál provokatívabb kérdések, jelen pillanatban meg azt hiszem, egész sokat okkultam, látszólag kicsit butábban hangzó válaszokból is... Ezt csak én képzelem be, vagy más is lát ilyet? Ja és a hosszú kifejtés egy válaszban mennyire zavaró számotokra, függetlenül hogy az adott téma mennyire dolgozza meg az agytekervényeiteket?
2014. nov. 22. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2 éve még nagyon normális válaszadók voltak, mostmár nagyon sokan elpoénkodják vagy bután szólnak hozzá.
2014. nov. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem több a hülye, és a kifejtős válaszok jók. :)
2014. nov. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én körülbelül 1 éve járok fel és nézek szét a kérdések között, de alig akad normális kérdés és hozzá tartozó válasz.

Gondolom ez abból is ered, hogy egyre nagyobb népszerűségnek örvend az oldal, így a 12 évesektől kezdve minden korosztályból vannak "látogatók". Nem bántani akarom a fiatal korosztályt, mert én is csak 22 vagyok, de tény, hogy sokkal könnyebben elviccelik az egészet.

2014. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat ket eve meg volt ertelmes kerdes es valasz is. Az utobbi idoben egyik sem mondhato el az oldalrol.
2015. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néhány éve még nyilvánvalóbb volt, hogy mikor nincs itt moderátor, késő este megírták a troll kérdéseket és elviccelődtünk. Egyszer valaki belinkelte a chat szobájukat. Voltak ott értelmes tagok, de néhánynak nagyon erőltetett humora volt. Volt olyan aki éjszakás volt és persze olyan is aki sokáig maradt fenn. A kérdések és válaszok sokkal jobbak voltak.
2015. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!