Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem természetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem természetes vagy titeket is zavarna fiúk?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat van nálam a pasim sokszor itt is alszik én már egyedül élek 2 éve és mostanában hozta fel hogy őt zavarja a következő dolog:


Na most ha ő pl bent van a wc-n (egy helyen van minden a fürdőben) akkor én bemegyek fogat mosok hajat csinálok sminkelek vagy épp amit szeretnék engem nem zavar meg ott a szagelszívó is ha épp azt csinálja vagy például bent ülök a wc-n én nem szoktam bezárni az ajtót se mert hát minek meg úgyis legintimebb helyzetben is látott már hiszen ő a párom és szerinte ez zavaró

szerintem teljesen természetes ti mit gondoltok?


2014. nov. 22. 18:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, mert látjátok egymást meztelenül még nem feltétlen kell látni a másikat kakilni szerintem.
2014. nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is normális.
2014. nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
hozzáállás kérdése, de engem pl zavar, ha mások nyitva hagyják az ajtót miközben pisilnek/kakilnak stb és engem is zavar ha ilyen tevékenység közben megzavarnak.
2014. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Hát mondjuk ez engem is zavarna. Ha wc-n ülök szeretnék egyedül lenni.
2014. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi pisilni pisilunk egymas elott de azert ha Nagy dolgom van,szeretem egyedul intezni..
2014. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi "titok" kell hogy legyen 2 ember között...még egy kapcsolatban is...szerintem elég kiábrándító dolog a másikat látni, miközben épp kitol magából egy barnát...:S
2014. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kisdolognál engem nem zavar, nagydolognál igen. Akkor senki se zavarjon, és engem se érdekel, ahogy a másik végzi.
2014. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
mii? úristen nem látom ahogy kakil nem bújok a seggébe :D csak bent vagyok annyit látok hogy ül
2014. nov. 22. 18:35
 9/17 anonim ***** válasza:
Természetes, de azért talán mégse kezelném így. Engem is zavarna, ha bejárkálnának hozzám kulázás közben.
2014. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha kakil ne menj be,Engem is zavarna!
2014. nov. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!