Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért reagálok eképpen ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagálok eképpen ha egy ilyen lánnyal van dolgom?

Figyelt kérdés
Nyáron amikor házibulin voltam és egy jó csaj felszedett nem tudom megmagyarázni miért de elkezdtem remegni. Ez mi miatt lehet? Nagyon kínosan éreztem magam emiatt. Például ha nagyon vonzódok egy lányhoz akkor fennáll ez a probléma. Amikor megszólít egy ilyen lány, beszélgetünk vagy meg kell szólítanom akkor ugyanúgy remegek. Segítsetek kérlek!

2014. nov. 22. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
bár lehet hülye a hasonlat, de nálam ez van, ha prezentálnom kell valamilyen élesebb szituban. Míg a többieknek simán megy, nekem durván elkezd remegni a hangom (meg én is). Erre azt mondták, gyakorolni kell ezt a helyzetet... ilyenkor én úgy érzem az van, hogy a sok tekintet stresszel, meg érzem, hogy most egy "fontos pillanat" van, meg akarok felelni az embereknek, túlságosan is. Vagyis nálam ez van ilyenkor, de gondolom az önbizalom növelése is segít rendesen ilyenkor.
2014. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tetszik a válaszod, jó írás. Lehet hogy most kölcsönösen tudunk egymásnak segíteni, ugyanis nekem prezentációknál (már) nem áll fenn ez a probléma. De fennállt! 2 év diákszínpad nagyközönség előtt és egy televíziós kvízshowban való szereplés után már nem érzem magam lámpalázasnak. Szóval ebben a gyakorlás dologban lennie kell valaminek :) A kérdésemre visszatérve hozzátartozik az igazsághoz, hogy 3 lánnyal smároltam életemben (18 évesen először), abból az egyik a barátnőm volt és 2 lánnyal feküdtem le.
2014. nov. 22. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy erre az lenne a legjobb "gyakorlás", ha nem is csajozós szándékkal, de elkezdenél mondjuk random emberekkel dumálgatni, pl. egy kocsmában vagy a barátaiddal, és akkor hozzácsapódtok valakikhez, keresd az ilyen szituációkat, de semmi nagy, magasztos célt ne tűzz ki magad elé, csak úgy dumálgass idegenekkel, korodbeliekkel, csak ami jön. Persze eleinte nem árt, ha besegít pár üveg sör, mégis ;) remélem sikerül ezt leküzdeni, én is nekilátok az én gondomnak :)
2014. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!