Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a tünetei a menstruációnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tünetei a menstruációnak? Szerintettek mikor jön meg?

Figyelt kérdés

Már szörösödök lent is és a honaljamnàl is .

Van már fehér folyásom ami nyálkás állagu.

A melleim elkezdtek nöni már.

És 13 éves vagyok.

Elkaptam egy virust (hasmenés) és nagyon görcsölt len a hassam

És a hassam is keményebb lett , ez a menstruáció jelei vagy csak a

Betegségé?



2014. nov. 22. 22:41
 1/4 anonim válasza:
Szerintem, bar fiu vagyok, hamarosan. :D 14/f
2014. nov. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A menstruáció biztos jele, ha nem ért fizikai sérülés, ennek ellenére vér folyik a nunidból. Addig csak hasfájás, semmi több.
2014. nov. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor jött meg hogyha olyan alhasi ( a méhed környékén) görcseid vannak hogy alig bírsz felállni, menni és legszívesebben összegörnyedve feküdnél egy ágyon. Ezek a biztos jelei:) bár nem mindenkinek vannak olyan erős görcsei, de a többségnek elég fajdalmas...azok is jelek lehetnek ha a egy "kicsit" hisztisebb és érzékenyebb vagy pedig nem vagy az a fajta és emellett egy fél lovat meg tudnál enni:D nem tudom hogy ezekben lehet-e általánosítani de nekem ezek szoktak lenni:). Kitartást!:)

15/L

2014. nov. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 polegirl ***** válasza:
Elsőnek egyáltalán nem fognak ezek a tünetek előjönni..az is lehet, hogy picit pecsét lesz..aztán majd következő hónapban jön meg rendesen. 2 v 3 alkalom és ha olyan típus vagy görcsölsz rendesen, de nekem az ilyen hangulat ingadozások meg hasonlók igazából az első 1 vagy 2 évben talán nem is voltak. :) De ami késik nem múlik :D Ahogy idősödtem a menstruációs napok száma kevesebb lett, de sokkal hisztisebb voltam előtte meg sírós lettem meg persze a töménytelen kaja utáni vágy is meg van :)
2014. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!