Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Szerintetek milyen a szexi haj egy nő esetében?

Figyelt kérdés
Milyen hosszú? Milyen színű? esetleg kedvelt stílus? VAn valaki híresség akinek nagyon szexi a haja szerintetek?

2014. nov. 23. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Számomra a hosszú derékigérő, egyenes esetleg vasalt haj :) hozzá párosuljon a barna bőr is ;)
2014. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
csak szőkét ne!
2014. nov. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
[link] Perfect <3 Minden porcikáját imádom.
2014. nov. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Tiszta és jó illatú, mindenképp hosszú. Szín, és alakzat mindegy.
2014. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, ha jó az összkép :) Láttam gyönyörű rövidet, csodaszép hosszút is már :)


23/F

2014. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Nekem a hosszú, de nem feneket verdeső haj tetszik legjobban. De akinek kevés, vékony, lapulós haja van, az váll alá növessze max., mert nagyon csúnya a vékony szálú, kevés hajból a hosszú haj. Ja és ha törik, akkor vágassa le, mert az is nagyon csúnya.

A szín mindegy, lehet bármilyen színű, ami jól áll az illetőnek. Az extrém színeket mondjuk nem szeretem, kék, piros, zöld, stb.

Ne legyen szögegyenesre kivasalva, inkább legyen benne egy lágy hullám.

2014. nov. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Derékig érő vörösesbarna egyenes, de nem agyonvasalt haj. Tökéletes.
2014. nov. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
A hosszú barna haj szép, de a szőkésbarna a legvadítóbb szerintem. Görbe vagy egyenes, ahogy természetes, de vagy lófarok vagy kieresztve. Ilyenkor vad gondolataink támadnak :)
2014. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!