Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek egy lányt, de van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt, de van barátja, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Úgy érzem,tetszem neki.

2014. nov. 23. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Felesd el,és ne is hitegesd magad.
2014. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kapd el egy fordulora
2014. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
keress másikat idióta:D
2014. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
figy haver én már annyi csajt megcsináltam h már nem is már emlékszem már mennyit szal nekem hihetel d azt mondóm h ha vana csajnak akk nem szabad hagyni mással legyen
2014. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy van?

Nálam is azért nem kezdeményezett egy fiú, mert azt hitte, hogy van barátom, mert egyszer látott vele, közben már hónapokkal azelőtt szakítottunk.

2014. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
na szal nem szabad hagyni h mással legyen mármint a csaj más pasival
2014. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk hagyd békén, vagy viseld el a következményeket.

Ami lehet egy alapos verás a sráctól akivel jár, lehet egy nagyon kellemetlen visszautasítás, vagy lehetsz te a gaz csábító szemét alak, akivel rendes lány már nem akar majd járni.

Ha annyira kell, várd meg míg egyedül lesz.

2014. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor lesz mégegy... Ennyi
2014. nov. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát mindenképpen megér, nem veszthetsz vele semmit. Barátkozz vele és ha úgy érzed szimpaikus vagy neki akkor próbálkozz be. Ne vallj neki egyből szerelmet mert azzal csak megijszted.
2014. nov. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!