Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány szerelmet vall...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szerelmet vall egy fiúnak, akkor a srác szemében már értéktelenné és szánalmassá válik?

Figyelt kérdés

2014. nov. 24. 02:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, inkább megerősítést kap arról, hogy vannak még tiszta érzésű lányok ebben a mai torz világban.

nálam legalábbis ezt jelentené.

2014. nov. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én tudom értékelni, ha valaki őszintén vállalja az érzéseit. És esetleg visszautasítás esetén is felnőttként reagál.
2014. nov. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 DanteSparda ***** válasza:
100%
mi van? ezt te most komolyan kérded vagy csak trollkodsz? már miért vállna értéktelenné és szánalmassá a fiú szemében? minden normális ép eszű fiú arra vágyik hogy egy csaj szerelmet valljon neki
2014. nov. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Nekem ilyenkor ez csak egy löketet adott,hogy van esélyem,ha tetszik/szimpatikus,akkor próbálkozhatok.
2014. nov. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ha a fiúnak bejön a lány, akkor örül, ha szerelmet vallanak neki, ha nem akkor tuti nem örül neki. Előbb érdeklődni kellene, nem hirtelen szerelmet vallani, ha tudod, hogy bejössz a srácnak, akkor mehet, ha nem tudsz semmit, akkor inkább csak puhatolózzál
2014. nov. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha egy emberkezdemény akkor igen,ellenkező esetben nem.:-)
2014. nov. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én mondjuk nem is vallok akárkinek csak úgy szerelmet. De van az a hülyeség, hogy mindig az elérhetetlen kell, nem?
2014. nov. 24. 02:15
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Bocsi, hogy visszakérdezek, de miből gondolod ezt? Egyáltalán nincs így szerintem.
2014. nov. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sokat látok, hallok ilyeneket.
2014. nov. 24. 02:20
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem összetéveszthető a jelenség azzal, hogy amikor a lány szerelmet vall, akkor a fiú hirtelen megijed, és eszébe jut, hogy akkor neki a barát szerepet kell alakítania, és a lányt úgy kell szeretnie, ahogy van, stb... És egy pillanat alatt összeomlik az egész, és a fiú kihátrál a helyzetből. Ezt esetleg azzal színleli, hogy megmagyarázza, hogy az a lány nem is olyan értékes, mint addig gondolta, biztos nem ő az igazi, nekem tulajdonképpen nem is voltak komoly szándékaim, stb.
2014. nov. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!