Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emiatt csak jobb lesz később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt csak jobb lesz később a kapcsolatunk vagy rosszabb?

Figyelt kérdés

Barátommal 2,5 éve vagyunk együtt,de nem lakunk együtt,mivel még mindketten tanulunk,nincs keresetünk,nem tudnánk fent tartani egy albérletet sem.Neki még 1,5 év suli,de lehet utána tovább tanul,nekem pedig 3,5 év az egyetemből.Őszinte legyek,fogalmam sincs,hogy mikor fogunk tudni összeköltözni,pedig az igény már meg lenne rá.


Szerintetek az hogy csak 4-5 év járás után tudunk összeköltözni jót tesz a kapcsolatnak vagy inkább negatív hatással van rá?


A barátom szokott itt lenni nálunk,és én is ő náluk 1-1 hétvégét,de teljesen más lenne ah együtt laknánk.

20/L,20/F


2014. nov. 24. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez csak tőletek függ.
2014. nov. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt olyan szomorú olvasni... Rémes a fiatalság helyzete, szinte esélytelen hogy 2 szerelmes összeköltözhessen - saját helyre abszolút 0% - albérletre is kevéske vagy ha mégis összejön akkor majdhogynem éhezni fognak, mert nincs zseton másra...


Ráadásul majdnem cirka 4 évig nem lehettek együtt - utána is kéréses. A távkapcsolat önmagában egy "kínzás" én éltem benne és rémes volt. Nagyon rémes. Nagyon rossz tud lenni az állandó távvollét és az hogy pénzhiány miatt a találkozások is erősen limitáltak... De nekünk alsó-középosztálynak (dolgozó szülőkkel és "munkásosztálybéli" nagyszülökkel rendelkező) ez a helyzete. (Ami rövid és hosszú távon is megöli az emberek lelkét hiába ordít a kormány, hogy nem házasodnak meg nincs gyerek - a semmire nem lehet. De még a "közepes" fizetésre sem. Vagy az albérlet vagy a hiteltörlesztő akkora hogy a fél fizetést elviheti.


zerintem rosszabb lesz, számomra kínzás volt. De nem tudom milyen a lelkületetek

2014. nov. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a 2-3 év még nagyon sok idő.

És csak akkor költözzetek össze, ha nyugodtak vagytok.

Ha nem, akkor minden nap feszültség stressz, hogy nem tudtok semmit sem megoldani, mert mondjuk nincs idő. Sok veszekedés és aztán tudod... ez a kapcsolatnak rosszat tenne.

De ha befejeztétek a sulit, tovább tudtok lépni úgy, hogy örömmel és nyugodtan költöztök össze, akkor hajrá.

Addig ne.

2014. nov. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*meg nincs rávaló
2014. nov. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez csak ti tudhatjátok...én pl. minden kapcsolatot megunok, bezárva érezem magam, ha sokat vagyok együtt a párommal így nekem az együttélés rémes viszont hétvégente találkozni sokkal üdítőbb, jobb számomra :)
2014. nov. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!