Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok és van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és van egy srác aki nagyon tetszik! Egyszer beszéltem vele és még számtalanszor szeretnék de nem tudom hogy hogy ne tűnjek nyomlósnak?

Figyelt kérdés
(eddig mindig úgy volt hogy a fiúk nyomultak engem meg nem érdekeltek.pff a fagyi mindig visszanyal :P)

2014. nov. 24. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
29%
látszik, hogy kicsi vagy -.- semmit, legyél normális, már ha ezzel az agykapacitással menni fog
2014. nov. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

Először is keress egy jó nyelvtan tanárt mert ha a ilyet írsz a felvételibe hogy "nyomlós",akkor sírva rugdosnak ki onnan...

Másodszor meg ha jól feltételeztem az imént hogy felvit fogsz írni,akkor meg a fiúk után való kajtatást talomba teszed és ráhajtassz a továbbtanulásra!

2014. nov. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!