Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Santana-Smooth temperementumú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Santana-Smooth temperementumú számok szexhez?

Figyelt kérdés
igazság szerint össze szeretnék állítani egy ilyen zenei listát ámbátor semmi ötletem sincs milyen számokat rakjak bele... körülbelül ilyen tempójú zenéket tudnátok ajánlani ami illik egy kis vad együttléthez?

2014. nov. 24. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog lehet zenére szexelni, bár nekem a Santana pont csökentenéa harci kedvem rosszabb már csak valamelyik fiúbanda vagy TomJones lenne (na jó kivéve a Dodgers kacsa kalandjai a 24 és 1/2-ik században főcím) de amúgy nem tudom milyen lehet zenére... Nekem tuti valami klasszikus tetszene vagy szöveg nélküli tecno vagy mulatós esetleg
2014. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!