Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen búcsú ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen búcsú ajándékot adnátok?

Figyelt kérdés

Van egy nő a munkahelyen akivel ilyen havonta egyszer-kétszer összefutok ahol beszélünk 3-10 percet. Egyébként csak látjuk egymást. Nekem ő tetszik is. Viszont most munkahelyet vált és szeretnék neki valami nem túl giccses búcsúajándékot adni.

Kicsit hátsó szándékkal bevallom, mert szeretnék majd utána találkozni vele, bár amennyire rosszul megy nekem az online kommunikáció nem vagyok ebben annyira biztos.

Nekem semmi használható nem jutott eszembe.


A közösségben kedvelik, 30+ korú, eddig egy összeszerelő csarnokban dolgozott, most üzletkötőnek megy és motorokkal fog foglalkozni. Szép, okos stb.



2014. nov. 25. 10:07
 1/2 anonim válasza:
Elég egy igényesebb csoki és hívd el randizni :) de amúgy stopperrel mérted, a 3-10 percet? :D
2014. nov. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem :)


Neki meghatározott ideig van szünete, ahogy a kollégáinak is.


Délelött délben és délután. amikor én össze tudok futni vele az a szünetjének a vége, ekkor tudom elcsípni nagyon nagyon ritkán úgy, hogy egyedül van és meg tudom hívni egy kávéra. De mivel folyamatosan körberajongják a kollégái így nehéz ezt így megoldani.


Úgy meg nem lehet beszélni, hogy 5+ másik ember is ott van.


Kb mint amikor legutóbb beszélgettem a nővel egyedül. Kb 1 percenként kóválygott oda valaki és próbált belepofázni a kettőnk párbeszédébe...

2014. nov. 25. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!