Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "falu szépe" típusú csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "falu szépe" típusú csajok miért öltöznek úgy fel mint akik az út szélén keresik a kenyérre valót?

Figyelt kérdés

Komolyan, beszélgetettem már pár falusi csajjal, és most is van egy akivel dumálok, de olyan képek készülnek róla, hogy az agyam megáll, ki van festve (mázolva), miniszoknya, magassarkú, és pózol az udvaron a sárba, háttérben meg a tyúkok kapirgálnak egy szemétdombon..

De ez már nem az első alkalom, hogy ilyet látok hogy csak úgy simán az utcán is úgy vannak felöltözve mint a KAJAK nagy qrv4k..

Én is vidéken élek, szóval nem bántani akarom a falusi csajokat, csak egy 1000 fős kis faluban miért kell így járkálnia egy amúgy intelligens 25 éves csajnak.



#szex #öltözködés #falu szépe
2014. nov. 25. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ez engem is érdekelne, én elég jókat szoktam röhögni az ilyen jellegü képeken... :D

18/L

2014. nov. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert nem tudja, hogy hogy tűnjön ki és ezzel próbál, persze közben az ugyan olyan lányokat elhordja mindenfélének....
2014. nov. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert meg akarják basz..ni magukat!
2014. nov. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert a szemétdombon kapirgáló tyúkok ma nagyon menők.
2014. nov. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert fogalmuk sincs, mi mire való. A divat-, és illatszerlobbi ontja a szennyet, vegyél meg minden szart, kend magadra válogatás nélkül, akkor vagy menő. As sminket és különböző kellékeket eredetileg arra találták ki, hogy a nő hangsúlyossá tegye, kiemelje vele, ami szép rajta, és elvonja a figyelmet a kevésbé előnyös részekről. Ma MINDENT ki akarnak emelni, pont az ellenkező hatást érve el ezzel.
2014. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En is falun elek, es mar meg se haraugj, de nem minden falu szepe lany csinalja ezt.

Nem tudom, de nalunk aki jol oltozik, azoknak penzuk is, tehat szep a hazuk, az udvaruk, es pozolnak minicuccban, mert ugye miert ne, de olyan kapirgalos tyukos akarmi szerintem tulzas!

2014. nov. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Legtöbbször azért, mert azt hiszi, csak így lesz képes felhívni magára a figyelmet. Lesz persze rengeteg vidéken élő lány, aki próbál kezdeni valamit az életével, tovább tanul, egyetemre jár, vagy elvégez valamilyen OKJ-s képzést... de ugyanígy maradnak azok, akiknek az életcél minél előbb férjet találni. Kirak és kipakol mindent, és reméli, hogy összejön egy budapesti (vagy más nagyobb városból) jött sráccal, aki majd kihúzza onnan.


Mert a pár száz fős faluja kicsi, poros, egyhangú és unalmas. Aki értelmes, az önerőből akar kiszabadulni, aki ostoba vagy olcsó, az meg egy férfi vállába kapaszkodva. De ez már több száz éve így megy.

2014. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!