Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítsen mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit kedvelek legalább is azthiszem

a probléma csak ott van hogy nem vagyok képes szeretni egyszerűen aki próbàl hozzám közeledni azt is valamiért ellököm magamatól.Persze sokszor meg vàgyakozok h.milyen jó lenne valaki az èletembe de egyszerűen nem megy .Hozzàteszem azt h.nem volt valami könnyű a gyerekkorom és egyszerűen nem bírok megbízni senkiben .Mit tegyek ? Hogyan vàltozzak ?


2014. nov. 25. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. nov. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha fiatal vagy, bízhatsz benne, hogy kinövöd. Ha nem, akkor meg 1 dolgot tehetsz, hogy magadban elhatározod, hogy ezen változtatsz.
2014. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

20 múltam

de hogyan egyszerűen elképzelèsem sincs

2014. nov. 25. 18:09
 4/7 anonim ***** válasza:

akkor megvárod azt a fiút aki képes lesz téged elviselni

ha eléggé szeret simán menni fog neki

2014. nov. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem is azzal van a gond hogy ő nem visel el :) hanem azzal hogy én nem vagyok képes "feloldódni"a közelében egyszerűen feszült vagyok és egyàtalàn nem engedem közel magamhoz
2014. nov. 25. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Igyál egy fél deci alkoholt.
2014. nov. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szerintem az is kevés lenne :D
2014. nov. 25. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!