Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valamiféle face-kontroll a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valamiféle face-kontroll a lányoknál? (letilt, miután megismerem közelről és megszeretem, és szinte elkezd utálni)

Figyelt kérdés

Általában mindig azok a lányok tiltanak le a facebookon, stb, akikhez közel kerülök. Miután megszerettetik


magukat velem, és érzem azt a biztonságot, hogy végre van egy normális, érdekes ismerősöm akinek végre hasonló


az érdeklődési köre, mint nekem, akkor idő után úgy dönt, hogy ő inkább megszakítja ezt a kapcsolatot, mert nem


akar a barátom lenni. Sosem voltam szexuálisan tolakodó velük (lehet, hogy ez volt a baj?) de állítólag vonzó személy vagyok.


Így veszítettem már el, nem sok, de jó néhány embert (lányokat), aki jó barátom lehetne. De szinte mindig úgy, hogy


közel kerültünk egymáshoz, éreztem a kölcsönös szimpátiát, ennek biztonságát, és utána jött a


kapcsolatmegszakítás.


Egy-két esetről tudok, ahol lejárattak a hátam mögött, de azóta sem tudtam beszélni azokkal az emberekkel, pedig


érdekelne, hogy mi van velük az életben. Általában 100 / 1 az, aki szimpatikus nekem, tisztelni tudom és


nem érzem álbarátnak. Egyébként így, hogy letilt, még rosszabb is, mert folyton arra gondolok, hogy még mindig nem


akar velem beszélni, és az önbecsülésemet is csorbítja, ha feloldana pl a facebookon, lehet, hogy nem is beszélnék


vele annyit, mert nem volna rá időm, de semmiképp sem felejteném el, hogy létezik, és ha szükségem lenne rá,


keresném. Így nem tudom.


Az az érdekes, hogy gyakrabban fordult elő az, hogy a közös társaságban lejáratott valaki és azért nem beszélt velem


a lány, nem pedig azért, mert mondjuk a barátjának nem tetszett, hogy közel kerültünk egymáshoz. (nyáron


kettesben sétálni itt-ott, együtt iszogatni, felmenni hozzá (ő hívott fel magához))


Az is tény, hogy bár a céljaim jók, sok probléma van az életemben, és ez megérződik néha a kisugárzásomon is.

Lehet, hogy megijedtek tőlem?


Egyébként azóta van barátnőm és konkrétan annyira szoros a kapcsolatunk, hogy nem is nagyon akar elengedni, azt


mondja tökéletes vagyok és sosem találna hozzám hasonlót...


épp ezért nem értem mi baja lehetett velem a többi lánynak, miért nem jött létre egy szoros barátság? Hogyan lett


ebből hirtelen kapcsolatmegszakítás és utálkozás? Lehet én láttam többet bele azokba az emberekbe, mint amik


valójában voltak? És ezek a letiltások miért lettek maradandóak?


Érdekes, hogy 1-2 embernél, akinél elértem, hogy feloldja a letiltást ugyanolyan közvetlen és kicsit talán szoros is a kapcsolatunk mint a letiltás előtt. Ez is furcsa.


2014. nov. 25. 19:44
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsánat a tördelés miatt, word padben írtam meg, mielőtt kitettem.
2014. nov. 25. 19:45
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
női fuck logic
2014. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze azóta rájöttem, hogy ezer olyan ember létezik akit még meg sem ismertem, és inkább arrafele kellene nyitni mint az elrontott dolgokat javítgatni, de időnként előjönnek az emlékek és olyan mintha egy halott emberhez tartoznának, mert már nem tudok beszélni velük, és az a való, ami akkor ott vele volt, szinte örökre eltűnt.
2014. nov. 25. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem ezt csinálta egy férfi.A mai napig is tüske,a mai napig is fáj.Mondjuk ez őt minősíti.Én akkor is emésztem ezen néha magam,mivel arra sem ad többé lehetőséget,hogy beszéljünk,és egyébként sem keres.Miután elérte nálam azt,hogy beleszeressek.Sajnos ilyen az élet.Az,hogy valakiért bármit megtennél akár emberileg,barátilag,akár szerelemből,nem jelenti azt,hogy ezt értékelni is fogják.
2014. nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a letiltalak a facebook-ról ilyen esetben eléggé óvodás szint...
2014. dec. 9. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!