Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt látom hogy egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt látom hogy egyre több féfi panaszolja: nehéz ismerkedni a nőkkel, ez a szociális lufi mikor fog szétrobbani?

Figyelt kérdés

Nyilván a nők irreálisan magas elvárásai is nagyban szerepet játszanak ebben, mostmár ez is sablonosan hangzik, annyira megszokott szólás mondás lett, talán nem véletlenül és nem alap nélkül (?).

Mert ne söpörjük a szőnyeg alá, ilyen kis apróságok is nagyobb problémát szülhetnek!



2014. nov. 25. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
sírok
2014. nov. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

nem kell a dráma!

nekem is csak annyi a bajom, hogy kevés pozitív visszajelzést kaptam eddig a nőktől. de változtattam, sok helyre eljárok, és kapok kisebb pozitív jeleket, és ez bátorít.

23F

2014. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Ezen nem kell sírni. Ez így van a 16-18 éves de még talán 25-ig korosztályú nők tényleg a férfiak jó részével nem hajlandóak ismerkedni. Egyre több a magányos 20-on éves férfi. Mert 1-1 menő férfi meg lehet hogy 3-4 lányt is fent tart magának. Mert a mai világban nem ciki a nőknek barátság exrtákban lenni akár egy olyan férfivel akinek van 2 másik is mellette.

És hát ha egy férfinek jut 4 nő akkor viszont lesz 3 férfi akinek meg nem jut. :)

És most önérzetes nők lehet lepontozni a válaszomat. :)

2014. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én is kapok, nem erről van szó :-)
2014. nov. 25. 21:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos soha nem fog... :/ Így aztán mivel nem helyesnek születtem,magányos maradok egész életemben...,hurrá...

23/F

2014. nov. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Sztem a közeljövőben. Nyugaton már egyre kevesebb a házasság, és egyre több az egyedülálló 30 feletti nő. Egyik oka az, h irreális elvárásaik vannak, a másik meg, h hamar el akarnak válni, és akkor viszik a házat meg a gyereket.ezért kevesebb férfi akar házasodni.


az is megfigyelhető, h a jómódú 40-50 éves férfiak nem hajlandóak már semmit fizetni idősebb nőknek, csak a 30 alattiaknak nyugaton. pont azért mert már semmi értéket nem látnak a nőknek a testükön kívül

néhány országban pedig tendencia, hogy keleti feleséget vesznek el a férfiak, azért, mert bennük még van báj, háziasság.


a magyar és nyugati nők többsége ma már a testén kívül semmi nem képes nyújtani.

2014. dec. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a másik meg: ebben pl a magyar férfiak is hibásak. a magyar nők megszokták, h ( kb. 30 évesek korukig) el vannak kényeztetni. egy átlagos vagy rondább nő is felrak magáról egy képet, és jön vagy 100 tetszésnyilvánítás. a külsejükkel bőven elvannak, nem csoda, h a legtöbb nő unalmas, passzív, mivel így is pitiznek náluk a férfiak.
2014. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Előbb-utóbb visszaüt. amúgy is sokan vándorolnak ki, hamarosan pedig nem marad férfi a nőknek. Harminc körül érdekes módon már kétségbe vannak esve, hogy senkinek sem kellenek, de nem tudom sajnálni őket. Lévén, hogy akiért akkor már a két kezét odaadná, talán éppen ő hajtotta el pár évvel korábban, iszonyatosan bunkó módon.
2014. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

Tudom, nem ez volt a kérdés, de azért nem kellene általánosítani. Nem minden lánynak/nőnek irreálisan magasak az elvárásai (amiből egyébként bőven van példa a fiúknál is), a másik meg az, hogy "nem hajlandóak ismerkedni". Nyilván vannak, akikre ez igaz, de megint csak nem kéne egy kalap alá venni az egész nemet. Ha meglátsz az utcán egy lányt/nőt, egyből erre gondolsz? Lehet, hogy neki lehetősége se lett volna ismerkedni, mert nem is kezdeményeztek nála... Meg vannak azok, akik azért panaszkodnak, hogy nem néz rájuk senki... ennek kismillió oka lehet. Lehet, hogy barátja van, tetszik neki valaki, leszbikus, most tört össze a szíve és még nem tette túl magát rajta, vagy még rengeteg olyan ok, ami nem is a fiúkhoz kapcsolódik. Mondjuk siet, máshol jár az agya, stb...


Tudom, eltértem az eredeti kérdéstől, de engem meg az idegesít már nagyon, hogy a férfiak az egész női nemre úgy tekintenek, mint amit a kérdező is írt. És lehet, hogy pont ezért nem fognak párt találni maguknak, mert pont a normális lányoknál nem próbálkoznak, akiknek nincsenek magas elvárásaik, és esetleg még ők is ismerkednének. Félreértés ne essék, normális lány alatt nem a csúnya/átlagosokra gondolok. Bármilyen hihetetlen, én ismerek több kifejezetten szép lányt is, akiknek nem a külső a fontos, és nincsenek nagy elvárásaik. Baromság, hogy az átlagos lányoknak is hatalmas elvárásaik lennének... tényleg vannak ilyenek, de szerencsére nem ők vannak többségben. Ezt csak a fiúk találták ki, akik mittudomén' 5 lánnyal beszéltek, közülük mind ilyen volt. De lehet, hogy ha másik 5-tel beszéltek volna, más lenne a tapasztalatuk.


Na, lehet lepontozni.

2014. dec. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!