Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha a barátnőtök erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha a barátnőtök erre vágyna, támogatnátok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a zenét. Imádok énekelni is, mostanában kezdtem el énektanárhoz járni, vannak kisebb szerepléseim is. Pozitív visszajelzéseket kapok, aminek örülök, viszont úgy érzem hogy a barátom egyenesen utálja a hangom. Sosem hallgat meg, nem gyakorolhatok ha a közelben van. Pedig szerintem rossz semmiképpen sem vagyok, mások szerint se. Akkor ő miért ilyen? Miért nem támogat? Még ha rossz is lennék, nem kellene legalább minimálisan mellettem állnia? :(


17L


2014. nov. 25. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem énekelhetnél reggeltől estig.Amugy ha tényleg jó a hangod jelentkezz jövőre az X-Faktorba :)
2014. nov. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a szekrény recseg abba is belerúgok.
2014. nov. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez alap egy kapcsolatban.

Már ha tényleg jól énekelsz. Ha meg nem akkor meg megmondanám, hogy inkább ne erőltesd ezt a fürdőkádon kívül.

2014. nov. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azért csak a kocsiba szoktam..gondoltam ott senki se hallja..de néha otthon is ha egyedül vagyok vagy ràmjön..szar a hangom (pedig voltam énekkaros-az énektanàrnak bizti rossz volt a füle :P)ezen az agykontroll se segìt..viszont nekem jobb ugy vezetni ha kidühöngöm magam meg akkor nem ragad le a szemem :)
2014. nov. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A barátod irigy, vagy csak nem érdekli egyáltalán ez a terület. De ha szeret, és fontos lenne neki, hogy ezt akarod csinálni, meghallgatna. Szerintem ő nem szeret igazán téged. De ne legyen igazam.


És: persze, támogatnám a barátnőmet, csináljon bármit is, segítenék neki.

2014. nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha jó hangod van, akkor én még örülnék is neki, mivel én meg zenélek, így ez nálam csak pozitívum lenne.
2014. nov. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindenféleképpen támogatnálak,mert én is zenélek. Igaz a környezetemnek néha zavaró,mikor full hangerőn mixelek techno-t,de akkor is valahogy toleránsak,mert tudják, hogy ez az életem egyik értelme
2014. nov. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alap dolog, hogy támogatnám a barátnőmet, márcsak azért is, mert én is zenélek.
2014. nov. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!