Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érezhet irántam egy celeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam egy celeb férfi? (bővebben lent, és bocsi, ha kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

A volt színésztanárom (32/F, én 17/L vagyok) rendezte a jelenetet, amiben játszottam (utcalány szerepet adott), próbákon túl is viszonylag sokat voltunk együtt, flörtölgettünk egymással, velem mindig kivételezett (főpróbán 30 lány közül engem hívott félre, felkapott az ölébe, és közölte velem, hogy milyen csodálatosan tökéletes rajtam a ruhám, a mosolyom, a szemeim...; kimentem egyik próbáról, és kijött hozzám beszélgetni, kérdezte, hogy miért nem vagyok bent, mondtam, mert unalmas, és mondta, hogy ha szeretném, majd ő elszórakoztat..... stb) És nem találkoztunk a főpróba utáni előadás után többet. De tőlem a többiektől KÜLÖN elbúcsúzott. Aztán most hétvégén összefutottunk egy színházban, az előadása előtt futottunk össze, én alig mertem ránézni, féltem, hogy nem ismer fel, de odaszaladt hozzám, a nyakamba ugrott kb, a nevemre is emlékezett, mindenre, utána előadás után beszéltünk pár percet, megadta az e-mail címét, miközben beszéltem vele meglepetésszerűen puszikat adott, végig fogta a kezem, mondta, hogy a tavaly készült közös képeinket majd küldjem el neki, ...

Egy nappal a találkozás után írtam neki egy kis minimális levelet, amihez mellékeltem az egyik képünket. Még nem válaszolt, azóta 2 nap telt el. Jut eszembe, egyébként nem híres színész, csak olyan kisebbféle.

Szerintetek akar tőlem valamit, vagy csak jó színész?



2014. nov. 26. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamit biztosan akar, de esélyes, hogy nem párkapcsolatot.
2014. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A színész férfiak javarésze meleg. Ahogy írsz róla pláne annak tűnik (nyakadba ugrik, az egész stílusa)
2014. nov. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a nyakamba ugrott kifejezés azért volt, mert nem kapott fel az ölébe, de olyan nagy hévvel ölelt meg. Olyan lázasan. Vagy nem tudom jobban megfogalmazni. TUTTTI, hogy nem meleg :)))))
2014. nov. 26. 15:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok, hogy vonzódik hozzám, és abban is, hogy kedvel, mert hatalmasakat nevet rajtam, kérdés, hogy komolyan gondolja-e a dolgokat... Mert simán kinézem belőle, hogy komolyan. De félek attól, hogy mi van, ha nem. És nem azért, mert színész, hanem, mert férfi.
2014. nov. 26. 15:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez egy baromság, hogy a színészek java része meleg lenne, a hozzászóló valószínűleg egy színészt sem ismer.


Ami a kérdést illeti, az én értelmezésem szerint meg akar dugni, de túl sok energiát azért nem hajlandó belefektetni a projektbe, mert különben már lépett volna.


A lányos-romantikus elképzeléseket, ha vannak, nyugodtan felejtsd el.

2014. nov. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ő már kezdeményezett, most legutóbb is ő jött oda, mindig ő jött oda hozzám, de előfordult fordítva is. Nem hinném, hogy csak szexet akarna, nem ilyen primitív, mint a többség. Nagyon intelligens, ugyanakkor benne van a gyermeki viselkedés is amikor viccelődünk például, de macsón férfiasan is tud velem bánni. De sosem célzott arra, hogy le akarna fektetni. És a baj az, hogy nem találkoztunk még sokszor, tavaly láttam őt 5-6 alkalommal 1 órákra, illetve most amíg beszéltünk 5-10 percet, szóval még semmi olyan nem történhetett volna, amennyiben ő igazi férfiként viselkedik, és amikor tavaly az előadáson találkoztunk utoljára, akkor nem tudta, hogy nem látjuk többet egymást. Tök véletlen volt, hogy most összefutottunk. És kapott a lehetőségen, hogy folytatódhasson a kapcsolatunk, azért adta meg a privát elérhetőségét, és kérte, hogy keressem meg. De éppen sietett egy előadásra, úgyhogy akkor sem volt alkalmunk tovább beszélgetni.
2014. nov. 26. 15:49
 7/7 anonim ***** válasza:

5ös válaszolóval értek egyet.


Kérdező az utolsó hozzászólásodat már végig sem olvastam "ő nem ilyen primitív...", ó dehogynem :D (azért jót nevettem).

2014. nov. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!