Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyon fullos, dögös lányokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon fullos, dögös lányoknak milyen a magánélete?

Figyelt kérdés
Fősulira járok és a suli fele legalább ilyen Dukai Regina szintű csajokkal van tele. Annyira elérhetetlennek tűnnek pedig nem nézek ki rosszul. Stilusosak, igényesek. Ha sztereotipiákra hallgatnék azt is hihetném hogy nyaranta Dubaiban "dolgoznak". Az ilyen lányok is ugyanolyan magánéletet élnek? Úgy értem mi alapján választanak ezek pasit? Olyan lenézőnek tűnnek és nem gyakran látom őket bárkivel. Ezek ilyen karrierista nők akik szexpartnert tartanak vagy mi?
2014. nov. 26. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Gazdag,jokepű,dominans,izmos csavokkal 25-30 kozt.
2014. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Nyilván minden nap szexelnek csak mindig mással.
2014. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És még diplomát is fognak kapni...
2014. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
döglődős..
2014. nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem Dukai Regina egyáltalán nem fullos nő. Olyan erős átlagos max. Eltartják őket széngazdag pasik általában. Mehet a Louis Vuitton tasi :D:D:D
2014. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Vagy prostiként élnek, vagy pedig egy gazdag és persze jól kinéző csávóval vannak, minden hónapban másikkal...
2014. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam erre megtudni a választ, h odamegyek és megkérdezem. Próbáld ki.:D
2014. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy fullosak meg dögösek, nem keltik boldog nő benyomását mégsem, folyamatosan flegmáznak, hisztiznek,beszólogatnak másoknak, elégedetlenkednek...
2014. nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Anonim111213 válasza:
100%

Hülyeség. :)

A "fulldögös" nők általában magányosak...tudod.?Buta sztereotipiákt hallgattok.Pont ezért mert azt hiszitek megközelithetetlenek azért magányosak.Akkor van társuk,ha ők kezeményeznek.Általában sajnos a "fulldögösek" mindig olyanpasit fognak ki aki a hibáikat hangsulyozza i,leviszi az önbizalmukat,rongyként bánik velük.tudjátok?:))nem kell mindig lenézni mindenkit.főleg nem azért ha jol néz ki.Ez az alapvető védekezőmechanizmus.

2016. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!