Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lepjem meg paromat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg paromat az ágyban?

Figyelt kérdés
Egy műtéten estem át és jövőhéten lesz az amikor huncutkoshatunk. Mit cainaljak hogy felejthetetlen legyen? Akkor lesz 6 hete hogy nem szeretkeztünk . :) valami nagyon élénk fantáziadús emberkék hozzászólásait varom. :D
2014. nov. 27. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Meg egy pasi, tuti nem felejti el
2014. nov. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
egyetek tortát egymásról, szerepjáték :D
2014. nov. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 aladar12 ***** válasza:

erre van 1 vicc, csak ott a férfi kérdezi barátját.

a válasz, hogy törölje a farkát a függönybe utána.

2014. nov. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bilincseld ki a párodat, és hozz be a szobába egy vadidegen pasit, és a szeme láttára csald meg vele :) Soha nem fogja elfeledni. Mellesleg jó kis cuckold játék :)
2014. nov. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#4 neked legalább tényleg élénk a fantáziád :D
2014. nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Játszd el a terített asztal szerepét ;)

Vagy: [link]

2014. nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Mokyu! ***** válasza:
Szòrd tele morzsàval az àgyat
2014. nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én nem groteszk dolgokra gondoltam. Imádom szeretem nekem ő kell azert egy férfinak nehéz 6 hétig szex nélkül főleg hogy minden nap találkozunk. Komolyan emberek valami ütősre gondolok ami minkettonknek nagyon jo lesz. Lehet benne erőszakosság is de nem nagymértékben de egyrészt inkabb csak a kenyesztetes es qz odaadásra oszpontositsunk. Nekem is eflgy műtét utáni első egyuttletrol beszelunk. :)
2014. nov. 27. 23:01
 9/13 anonim ***** válasza:

6 hét után egy 5perces menet is isteni lesz....


csak nem fitymán a féket műtötték?

2014. nov. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Például eldugsz odabent egy felhúzott egérfogót... garantált meglepetés!
2014. nov. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!