Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha egy srácnak van néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy srácnak van néhány sötét szőrszál a mellbimbója körül?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

borotválja oszt csá :D

engem nem zavarna, csak egy kicsit ha a pasimnak az lenne :D

13L

2010. jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
miért lenne, nekem pl rohadt sok van :D ha zavar lelehet borotválni 10 másodperc alatt
2010. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem pl a melkasom szörös(na azért nem annyira de a kettö közt)
2010. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

egy 13 éves lányt nem csodálom, hogy zavar.. de ebbe most inkább nem mennék bele


Szerintem teljesen természetes, a legtöbb pasi szőrös, ettől férfiak és ez így normális. Nekünk is van egy barátunk aki csipesszel szedi körülötte, mert hogy a nőket zavarja. Mi meg nem győzzük, hangsúlyozni hogy normális nőt nem zavar. Csak az ilyen divat majmokat...


21/N

2010. jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem tartom magam divatmajomnak, de engem nagyon zavar ha egy dzsungelben kell kotorásznom... szeretem csókolgatni a párom mellkasát, meg simogatni, részéről például nem lenne praktikus őserdőt növeszteni a mellkasára. De 1-2 szőrszál az égvilágon senkit nem zavar:o
2010. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem hál'Istennek nincsen... De ha lenne sztem kiszedném csipesszel v gyantáznám... biztos nem borotválnám mert attól lesz igazi dzsungel :)

19/f

2010. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
NAGYON GÁZ!!!
2010. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pár szál nem gáz, de ha zavar akkor szedd ki szemöldökcsipesszel!

NEHOGY borotváld! Attól csak megerősödik.

2010. jan. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Első kommentelő nagy volt XD

Engem egyébként nem zavarna :D

2010. jan. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

OFF, de muszáj: Borotvától nem erősödik, csak annak látszik, mert alapból a szőrszál vége elvékonyodó, ha leborotválod akkor meg ugye levágod a vékony végét és a vastagabb "töve" nő tovább, így vastagabbnak látszik. Szóval nem sűrűsödik, és nem erősödik.

17/l

2010. jan. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!