Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az építkezés miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az építkezés miatt veszekszünk ennyit, vagy már nem fogad el?

Figyelt kérdés

A barátnőmhöz költöztünk és gondoltam ahelyett, hogy albérletbe ölöm a pénzem átépítjük egy kicsit a lakását. Fel van túrva, bombázva minden, folyó vízunk sincs egyenlőre, wc-re a szomszédba járunk át, fél éve, de lassan kész lesz minden.


Viszont rengeteget veszekszünk azóta. Ez szerintetek a körülmények miatt van, vagy már nem szeret és fölöslegesen ölöm a pénzem és az energiám ebbe?


2014. nov. 29. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hulyeseg hogy felujitod az o hazat! Nem tudom miert a farkaddal gondolkozol ferfi letedre! Ha kidob, abbol semmi nem lesz a tied, es miert ne dobna ki? Csak mert semmi nem tart orokke, ossze se vagytok hazasodva!
2014. nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát nem fizetek többet bele ebbe, mint egy albérletbe. Ha kidob, az ő lelkén szárad, nekem mindegy.

Inkább legyen itt a pénz ha kidob is, mint egy albérletben, de jogos. Nekem így is olcsóbb itt lenni amúgy.

2014. nov. 29. 13:57
 3/7 A kérdező kommentje:

Inkább az energiám az ami nagyon elmegy rá, szóval én szerelek, vakolok, bontok csinálok mindent, szereztem olcsón használt háztartási gépeket. Meg amúgy nem mindig veszekszünk, de minden ilyen veszekedésnél megfordul a fejemben, hogy talán már rég kidobna, de itt tart, mert neki így kényelmes. Nem tudom....

Nem a farkam vezérel, itt jelenleg sokkal jobb nekem mint egy albérletben.

2014. nov. 29. 13:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Így élni borzalmas, bármikor irakhat az utcára és ismerve a "női szívet" meg is teszi röhögve talán még végig is nézi ahogy megfagysz első éjjel
2014. nov. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Inkább az energiám az ami nagyon elmegy rá, szóval én szerelek, vakolok, bontok csinálok mindent, szereztem olcsón használt háztartási gépeket. "


Kiszámoltad már mennyi pénzt költesz el valójában erre?

Egy albérlet úgy 50000 Ft. Ha egyedül vagy. Persze ha találsz magad mellé vkit, máris a fele.

Ha naponta mondjuk 2 órád elmegy erre a felújításra átlagosan, az 600 Ft-os kvázi minimálbérrel számolva havi 36000 Ft. Plusz az anyagköltség, ami gondolom nem kevés. Ha "csak" a hétvégéid mennek el ezzel az szintén 30000 körüli pénzveszteség. De tegyük hozzá, hogy egy jobb munkásember bőven ennek a kétszereséért dolgozik.


Az albérletet az átlag ember sajnos nagyon nem tudja hova rakni, akik nem tanulatak közgazdaságtant, nem értik meg a lényegét. Az albérlet nem kidobott pénz, hanem egy szolgáltatás. Te megveszed a jó életet havi 50000-ért. Így most nyersz vmennyi pénzt (vagy vesztesz? számold ki) viszont sokkal rosszabb körülmények között vagy évekig.

Gondold át a dolgot.

A veszekedés is azért van, mert normális ember nem csinál ilyet. Ha nekem a wc-re a szomszédba kellene átjárnom, akkor mondjuk nem a veszekedésen járna az eszem, hanem h mennyire gáz ez az egész...

2014. nov. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" Te megveszed a jó életet havi 50000-ért"


Na ja egyrészt honnan szüljön egy átlagmelós 50 ezret - ha meg ismeretlenekkel kell 50 négyzetméteren lenni az nem jó élet. Meg ott is bármikor beböffentheti a háziúr hogy "na most aztán kifelé" és akkor hova rakom a cuccaim ha nem találok addig egy másik jó albérletet? Kukába? Ne legyünk ennyire liberálisok

2014. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bizony ez tényleg felesleges energia..Eszembe jutott a saját sztorim..az is hasonló volt..a volt párom vett egy pincét a város szélén, hogy majd húzunk rá egy emeletet és felújítjuk..még mielőtt kész lett volna kiköltöztem vele..nem volt normális víz, wc stb..én tartottam rendben az kertet, mert volt egy gyümölcsös is, fát hordtam, tűzet raktam, stb. nő létemre..nem is lett volna ezzel baj, mindezt szívesen tettem, mert szerettem, hanem ő ezt úgy hálálta meg, meg azt, hogy főzök, mosok, takarítok rá,hogy az új munkahelyén összejött egy csajjal és közölte velem, hogy ő most már azzal az csajjal szeretne inkább lenni, mert köztünk már nincs meg a bizsergés..Nah, szóval ennyire éri meg valakiért ennyit fáradozni..szerintem ne újítgasd fel a lakását, főleg, ha ennyit veszekedtek..Nem éri meg ennyit fáradozni valakiért, ha az nem becsül meg téged és a munkádat..Persze az ember mindig utólag okosabb, de az pl. tuti, hogy én senkinek a lakását, kertjét többet nem fogom sem felújítani, sem rendben tartani..főleg, hogy utána elég rossz érzés abból a helyből eljönni, amiért ennyit áldoztál..:(
2014. nov. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!