Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet túlélni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túlélni, hogy elveszítettem a számomra egyik legfontosabb embert, és most úgy érzem, hogy senkim nincs, senkit nem szeretek és nem tartok fontosnak?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja szakítottunk a barátommal, akivel anno még össze is akartunk házasodni, biztos voltam benne, hogy ő lesz a férjem, soha senkit nem szerettem úgy, mint őt. Viszont egy tragédia miatt megváltozott, megcsalt, még azalatt lett új barátnője, hogy még jártunk. Iszonyatosan fáj, nem tudok és nem is akarok túllépni rajta, csak vissza akarom kapni és vele lenni örökké, nekem soha nem kell más. Most úgy érzem, soha nem fogok olyan jót találni, mint ő vagy nála jobbat. Depressziós vagyok, senki és semmi nem fontos, nem okoz örömet semmi, csak őt akarom visszakapni, teljesen magam alatt vagyok. Mégis hogy élhetném ezt túl?

2014. nov. 29. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
"Sose legyen egyvalaki a mindened mert ha elveszted semmid sem lesz 😢
2014. nov. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


1. Szakítsd meg az exeddel a kapcsolatot. Ne beszélj vele, kerüld még azokat a helyeket, ahol sokat voltatok, a tőle kapott tárgyakat, dobd ki, vagy dobozold el. Ameddig nem teszed, továbbra is táplálod iránta az érzelmeket, és a dolog így elhúzódhat akár évekre is!


2. Foglald le magad. Legyél barátokkal sokat, vagy ha nincs kedved csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz (természetesen nem olyanokat, amik leépítenek). Olvass, videójátékozz, halgass zenét, sétálj, főzzél


Ha nem beszélsz az exeddel idővel túl leszel rajta. Az emlékek megmaradnak, de érzelmek nem fognak már kötődni hozzá, így kezdhetsz majd egy új párkapcsolatot. Minden jót!

2014. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az 1. válaszolóra pedig ne halgass, gyáva, buta tanácsot adott.
2014. nov. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy amíg nem tudtad lezárni magadban, addig ne kezdj új párkapcsolatba. Szemétség és bántó az új pároddal szemben, ha csak búfelejtésre vagy pótlásra használod, miközben a volt barátodba vagy még mindig szerelmes. Persze az opportunisták és válogatás nélküli igénytelenek lepontoznak majd, mert nekik minden összetört szívű lány préda, ők utálják, ha valaki egy kérdezőnek azt írja, még várjon az új ismerkedéssel.
2014. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és tanácsokat!
2014. nov. 30. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!