Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek még? Azt hiszem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek még? Azt hiszem, megbolondultam a szerelmi bánattól ( bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok, 27 éves nő vagyok, és több mint fél éve szakított velem a barátom, egy évig voltunk együtt. Mindent megpróbáltam már. Az első egy hónapot végigbőgtem, aztán elkezdtem eljárni, barátnőzni, sportolni, mindent, amit ilyenkor javasolnak. Továbbra sem folytottam el az érzéseimet, kielemeztem már mindent, mi volt jó, mi nem, mit lehetne változtatni. A barátom megmondta, hogy nem akarja velem újrakezdeni, és soha nem is volt belém szerelmes. Sajnos tudom, ez az egész halott ügy. Mégis, bő fél év után is azt kell mondjam, kicsit sem lett jobb. Ugyanúgy ordítok belül a fájdalomtól. Fél éve nem aludtam végig egy éjszakát se,rémálmodok, fogytam 10 kilót, a valaha életvidám lányból egy megtört roncs lettem. Elmentem pszichológushoz is, járok is hozzá, de semmit nem segít. Teszem a dolgom, sportolok, kimozdulok stb. Mondom, tényleg mindent megpróbáltam, és ideig-óráig mindig jobb is. Van, amikor már azt érzem, hogy lassan rendbejövök. Aztán egyszercsak rámtör a hihetetlen fájdalom, sírok, és úgy érzem, egyre rosszabb ez az egész, bármit teszek, minden olyan, mint valami pótcselekvés. Rugdosom magam előre, de már nem bírom. Kérlek, segítsetek, aki már volt hasonló cipőben. Sajnos már kezdek odáig jutni, hogy az öngyilkosság a megoldás.Tudom, hogy nem az, nem is akarok meghalni, de nem tudom mit tehetnék még. Minden tevékenységemet csak pótcselekvésnek érzem.

2014. nov. 29. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy pasi kellene, aki kedves es rendes.
2014. nov. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

:((

Találj valakit helyette.

2014. nov. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hidd el, az új mindig jobb... mindig van, aki felülmúlja az exedet... mindig! csak ne arra öszpontosíts, hogy találsz egy olyant, hanem, éld az életed...
2014. nov. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

olyan kihívás kell az életedbe,ami kirángat a komfortzónádból.

írtad,hogy sportolsz.

akkor menj le box edzésre és bunyózz.

a női bx úgyis feljövőben van,úgyhogy lesz ellenfeled bőven.

pár pofon olyan szépen kitisztítja az ember fejét,hogy ihaj.

ha meg te osztod,akkor fürdőzhetsz a kellemes önelégültségben.

2014. nov. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!