Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti voltatok már így egy sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már így egy sráccal?

Figyelt kérdés
Jól kijöttök egymással, párszor volt köztetek valami (nem szex), és járnátok vele, csak van néha hogy nincs jó illata hanem izzadság szaga van, bűzlik a szája, sokszor látom hogy szőrös a hónalja. De egyébként ezek nem látszódnak rajta. Ezeket el lehet viselni hosszú távon?
2014. nov. 30. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
En pont egy ilyen kerdest akartam feltenni! Hogy van egy (tavolrol) jol kinezo srac, de kozelrol izzadsag szaga van. Ezt a kozelt ugy kell erteni hogy mondjuk 15cm-rol erezni, tehat ha az aygban osszebujnatok akkor ereznetek, de amugy ha csak setaltok akkor nem. Jarnatok ilyen fiuval?
2014. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hol látod, hogy szőrős a hónalja, ha nem volt szex?:D
2014. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1: Igen pont ilyen.

#2: Aludtunk már együtt, házibuliban, de nem szexeltünk.

2014. nov. 30. 15:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy pillanat. A srácoknak nem lehet szőrös a hónaljuk (sem)?
2014. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek tényleg gáz dolgok.
2014. nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Orok maganyra vagyok itelve, forever alone :S

(#1 vagyok)

2014. nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsit igénytelen de ha neked bejön akkor miért ne majd veszel neki deot
2014. nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!