Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotokkal felesben fizetite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotokkal felesben fizetitek az óvszert, vagy mindig a srác veszi?

Figyelt kérdés
A kérdés értelemszerűen azokhoz szól, akik óvszerrel védekeznek.
2014. nov. 30. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Számomra természetes lenne mindig, hogy én fizetem. F
2014. nov. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Én szoktam venni,én dolgozok ő nem.
2014. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

az exemmel az elején ő fizette, aztán megbeszéltük, hogy felesben a korrekt, utána pedig amikor tablettára váltottunk, azis felesben ment.


szóval felesben a korrekt mindent :D

2014. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Néha én veszem, néha ő. Attól függ ki tud épp elugrani megvenni.
2014. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
Ha nem akar teherbe esni, fizesse a csaj, vazze:D Nálunk mindig ő veszi.
2014. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a #4-esnek van igaza, felesbe célszerű, nem tusom miért lett leszavazva
2014. nov. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Előre szólok, hogy én nem pontoztam le senkit.
2014. nov. 30. 19:51
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Jezusom, ezek a fizesse a csaj kaliberu hozzaszolasok remelem nem komolyak, vagy olyanoktol jonnek, akik csak elmeletben szexelnek. Ennyi erovel fizesse a pasi, ha kesobb nema gyerektartast akarja fizetni a nonek.. Uristen, gyokerek.
2014. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk szinte mindig a Párom veszi, néha adok én is bele, meg mindig mondom neki, hogy adok, de sosem hagyja. Ő dolgozik, én még tanulok, talán azért van ez így, de ha látom, hogy kevés van már és olyan helyen vagyok, én is szoktam venni. :)
2014. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

jeges_maci99-nek koszonom a kulturalt es intelligens privatot, amit kuldott. Nem kommentalnam.


'Gyökér neked a kur.va édesanyád!!! A csajnak a kötelessége, hogy óvszert vegyen!!!'

2014. dec. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!