Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lefogyok akkor lehetseges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lefogyok akkor lehetseges, hogy nem no ilyen eros szorzet ott es ezaltal nem lesz szortuszogyulladas sem?

Figyelt kérdés
A kovereknek erosebb a szorzetuk, nekem is, de mar szepen benne vagyok a fogyasban, jol megyeget. Viszont felek ha lefogyok ugyanolyan eros lesz a szorzet es borotvalas utan szortuszogyulladasok lesznek ami nem szep latvany ha eppen ferfival keszulok lenni. Ettol is felek....mot szolhat majd hozza? Nektek mi a velemenyetek?

2014. nov. 30. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
A testsúlynak mi köze a szőrzethez?
2014. nov. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert a kovereknek/duciknak/telteknek erossebb a szorzetuk..igen minden esetben es az eros szorzettol alakul ki a szortuszogyulladas meg alapbol nagyobb felulet, tobb szorzet
2014. nov. 30. 21:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Én duci vagyok és nem tapasztaltam, azért kérdeztem.
2014. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szőrtelenítés után kend be arcszesszel a bőröd!

És nem gyúlad be

Amúgy sztem sincs ide köze a súlyodnak

2014. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem azért vagy szőrösebb, mert kövérebb vagy, hanem mert valószínűleg magasabb a tesztoszteronod. Én egyáltalán nem vagyok szőrös típus, pedig rajtam is van plusz. Ez javarészt alkati kérdés amúgy. Ha lefogysz és HA ettől javul a hormonháztartásod, csökken a tesztoszteronod, fél-egy év alatt gyengülhet a szőrzeted is. De ha azért olyan, mert olyan fajta vagy, akkor lehet 42 kiló is, akkor is erős lesz a szőrzeted.
2014. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt az arcszeszt kiprobalom koszi. Hat nem tudom meg regen a biologia tanarom igy meselte es akkor is tok kinosnak ereztem, mert tudtam hogy igen ez igy van akkor most beszeljen mar masrol..de akkor lehet csak velem van a baj..ez kisse lehangolo
2014. nov. 30. 21:18
 7/8 anonim ***** válasza:

"A kovereknek erosebb a szorzetuk"

Ez butaság, akárki mondta.

2014. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én vékony vagyok/voltam mindig mégis erősebb a szőrzetem az átlagosnál sajnos. Nem hiszem, hogy összefüggés lenne a súly és a szőrzet között.
2015. márc. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!