Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segitene nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segitene nem tudom mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy lany akit nem reg ismertem meg es nagyon joba lettunk de nagyon megtetszett nekem nem a kulalakja inkabb ahogy beszel es amirol vele mindig van amirol beszeljek... eddig nincs is baj de mindig mikor beszelunk legalabb 1*elmondja h mi csak baratok vagyunk de nekem nagyon tetszik es szeretnem ha tobbek lennenk mint baratok... Mit tehetnek? (probaltam kihivni beszelgetni de sosincs ideje igy a suliba szunetekben es sms,fbn beszelunk csak...)
2014. dec. 1. 00:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Legyél kitartó és türelmes. Ne rohand le egyből. De azért arra figyelj, hogy túl sokáig se húzd, hogy tisztázni tudjátok a dolgokat.Gondolom te se akarod összetöretni a szíved. :)
2014. dec. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne mondd el neki hogy többet akarsz. Közöld vele te is, hogy legyetek barátok.

Hagyd egy kicsit állni a dolgot, tartsd vele a kapcsolatot, közben pedig foglalkozz más lányokkal.

Később talán megváltozik a véleménye.

2014. dec. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De mikor beszelunk mirol beszeljek vele h ne nyomuljak vagy h latszodjon h szeretem?
2014. dec. 1. 00:15
 4/16 A kérdező kommentje:
Az a tipusu lany aki nagyon hamar megsertodik de ertelmes kedves... Es ahogy vettem eszre nagyon sok programot szervez csaladjaval rokonaival...
2014. dec. 1. 00:17
 5/16 anonim ***** válasza:

Legyél a barátja, hülyülj vele, ne kerülj ki a köréből.

Ha látja, hogy nem te vagy neki az egyetlen, átértékelheti a dolgokat.

2014. dec. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nem ő neked az egyetlen*
2014. dec. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek zoldpacsi maris megy.. de baratok es tovabb utana mit tegyek?
2014. dec. 1. 00:22
 8/16 A kérdező kommentje:
Jovo heten lehet ott lessz egy buliba ahol en is mit tegyek?
2014. dec. 1. 00:24
 9/16 anonim ***** válasza:

Ne légy vállalhatatlanul részeg és ne rohanj fejjel a falnak ha esetleg mással kavar.

Igazából egy ilyen szituáció csak nagyon hosszú folyamat lehet és kevés rá az esély, hogy kialakul valami.

2014. dec. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

De ez csak a saját tapasztalatom.

Nekem pl sikerült, de nem volt egyszerű.:/

2014. dec. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!