Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy adjam a srác tudtára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a srác tudtára, hogy benne vagyok a baráti szexben?

Figyelt kérdés

Van egy srác, együtt dolgozunk. Mindig mondogatja, mennyire bejövök neki. Most zár egy kapcsolatot. Utalgat rá, hogy dolgozna rajtam, milyen jó lenne.


Soha nem voltam szex barátság hìvő, de ki akarom próbálni, kívánom.


Nem akarom, hogy szajhának nézzen, hogy mondjam el? Mindig van valaki ott.


2014. dec. 1. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele FB-on munka után és terelj a témára :)
2014. dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Terel ő, csak nem mondhatom, hogy ok, hogy szokás ezt? Hogy jön össze az ilyen?
2014. dec. 1. 19:08
 3/8 aladar12 ***** válasza:
áthívod hozzád és rámozdulsz.
2014. dec. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne tedd, mert nagyon meg fogod bánni. Saját tapasztalat!
2014. dec. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Beszélgetéseitek alkalmával utalj rá te is kissé burkoltan,v.viccesen!De ha a srác is utalgat rá akkor kicsit biztatva szerintem veszi a lapot!

Hajrá !

2014. dec. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyszer élsz ne hagyd el veszni!
2014. dec. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok, eddig egy férfi volt az életemben 6 évig. Most elkezdett hajtani a gondolat, milyen lehetne mással? Őt ismerem, idegennel nem tenném.
2014. dec. 1. 20:04
 8/8 A kérdező kommentje:
Túl vagyok egy hatalmas csalódáson, sok évet eldobtam valakire, aki kihasznált, becsapott. Nem tudok már bízni, de én is vágyom arra, hogy néha átöleljenek, simogassanak, de ne nem bárkitől. Őt ismerem, egyébként nem tenném. Az az igazság, hogy nagyon kedvelem, egykor elképzeltem volna a szerelmemként, de nem kötöm az életem többé senkihez.
2014. dec. 2. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!